emiliaberg18

Anciennitet : 829 dage
Generel placering : 198.
Konto : 5.858.477 equus
Ejerhistorik
Ridehest Fransk traver Leverrød
08:00
Energi
94%
Helbred
100%
Moral
94%

Færdigheder

Samlet: 8052.69

Udholdenhed
594.1605
1188.32
Hurtighed
733.997
1467.99
Dressur
932.1825
1864.37
Galop
272.513
545.03
Trav
927.498
1855.00
Spring
565.9955
1131.99
Race: Fransk traverAlder: 2 år 8 måneder
Art: RidehestHøjde: 169 cm
Køn: HoppeVægt: 459 kg
Farve: Leverrød Født den: 20.07.2026
Opdrætter: sashaa78

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!
Genetisk potentiale Samlet: 23012.25
Udholdenhed3885.00  Galop1255.08
Hurtighed4807.10  Trav6083.07
Dressur4350.01  Spring2631.99
BLUP:
-86.37
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
3885
3885
3885
3885
Hurtighed
4807.1
4807.1
4807.1
4807.1
4807.1
Dressur
4350.01
4350.01
4350.01
4350.01
Galop
1255.08
1255.08
Trav
6083.07
6083.07
6083.07
6083.07
6083.07
Spring
2631.99
2631.99
2631.99
Denne hoppe har 2245 fortrinlighedsstjerner.

Denne hoppe har ingen bonusser.


Ridecenter

23012.25 FT 18% er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Formering

Information

reproductionBedækninger: 0
arbreStamtræ
chevalAfkom