Bitte

Anciennitet : 3867 dage
Generel placering : 1.
Konto : 29.619.423 equus
Ejerhistorik
Ridehest Akhal-tekiner Blakket
11:00
Energi
97%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 1037.89

Udholdenhed
137.297
274.59
Hurtighed
87.5905
175.18
Dressur
108.5255
217.05
Galop
59.3195
118.64
Trav
28.281
56.56
Spring
97.9315
195.86
Race: Akhal-tekinerAlder: 2 år 8 måneder
Art: RidehestHøjde: 164 cm
Køn: HoppeVægt: 445 kg
Farve: Blakket Født den: 01.08.2026
Opdrætter: Bitte

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

frodighedstryllestav
Genetisk potentiale Samlet: 23911.99
Udholdenhed6321.44  Galop2735.73
Hurtighed4039.54  Trav1304.29
Dressur4994.52  Spring4516.47
BLUP:
-88.98
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
6321.44
6321.44
6321.44
6321.44
6321.44
6321.44
Hurtighed
4039.54
4039.54
4039.54
4039.54
Dressur
4994.52
4994.52
4994.52
4994.52
4994.52
Galop
2735.73
2735.73
2735.73
Trav
1304.29
1304.29
Spring
4516.47
4516.47
4516.47
4516.47
Denne hoppe har 2334 fortrinlighedsstjerner.

Denne hoppe har ingen bonusser.


Ridecenter

Junior-Krøsus er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Formering

Information

Junior-Krøsus er en holdhest og kan derfor ikke avle.
reproductionBedækninger: 0
arbreStamtræ
chevalAfkom