Bitte

Anciennitet : 3867 dage
Generel placering : 1.
Konto : 29.619.423 equus
Ejerhistorik
Ridehest Akhal-tekiner Rød
11:00
Energi
97%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 1039.24

Udholdenhed
137.4185
274.84
Hurtighed
87.747
175.49
Dressur
108.6
217.20
Galop
59.424
118.85
Trav
28.33
56.66
Spring
98.1005
196.20
Race: Akhal-tekinerAlder: 2 år 8 måneder
Art: RidehestHøjde: 164 cm
Køn: HoppeVægt: 447 kg
Farve: Rød Født den: 01.08.2026
Opdrætter: Bitte

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

frodighedstryllestav
Genetisk potentiale Samlet: 23906.78
Udholdenhed6319.76  Galop2735.26
Hurtighed4038.96  Trav1304.02
Dressur4993.25  Spring4515.53
BLUP:
-88.98
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
6319.76
6319.76
6319.76
6319.76
6319.76
6319.76
Hurtighed
4038.96
4038.96
4038.96
4038.96
Dressur
4993.25
4993.25
4993.25
4993.25
4993.25
Galop
2735.26
2735.26
2735.26
Trav
1304.02
1304.02
Spring
4515.53
4515.53
4515.53
4515.53
Denne hoppe har 2333 fortrinlighedsstjerner.

Denne hoppe har ingen bonusser.


Ridecenter

Junior-Krøsus er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Formering

Information

Junior-Krøsus er en holdhest og kan derfor ikke avle.
reproductionBedækninger: 0
arbreStamtræ
chevalAfkom