lieke32

Anciennitet : 325 dage
Generel placering : 530.
Konto : 1.892.840 equus
Ejerhistorik
Ridehest Tinker Palomino Tobiano
15:30
Energi
41%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 1834.99

Udholdenhed
149.8385
299.68
Hurtighed
53.0745
106.15
Dressur
240.6385
481.28
Galop
199.309
398.62
Trav
53.2035
106.41
Spring
221.432
442.86
Race: TinkerAlder: 5 år 2 måneder
Art: RidehestHøjde: 159 cm
Køn: HingstVægt: 466 kg
Farve: Palomino Tobiano Født den: 19.07.2026
Opdrætter: lieke32

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0000
Travløb 0000
Terrænridning 0000
Ridebanespringning 0000
Dressur 0000
Genetisk potentiale Samlet: 11334.48
Udholdenhed2915.58  Galop1946.09
Hurtighed971.76  Trav974.34
Dressur2359.38  Spring2167.32
BLUP:
-57.89
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
2915.58
2915.58
2915.58
Hurtighed
971.761
971.761
Dressur
2359.38
2359.38
2359.38
Galop
1946.09
1946.09
1946.09
Trav
974.347
974.347
Spring
2167.32
2167.32
2167.32
Denne hest har 1076 fortrinlighedsstjerner.

centre Ridecentrets bonusser

udholdenhed: +10, hurtighed: +10, dressur: +10, galop: +10, trav: +10, spring: +10


Ridecenter

Frem til:
17. november 2026
Boks:
boks 2** vandtrug bruser halm
Fordele:
grovfoder havre gulerod

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hest har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

reproductionBedækninger: 0
arbreStamtræ
chevalAfkom