Millepigen

Anciennitet : 4876 dage
Generel placering : 303.
Konto : 4.725.183 equus
Ejerhistorik
Føl Engelsk fuldblod Mørkebrun
10:00
Energi
100%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 2140.52

Udholdenhed
122.847
245.69
Hurtighed
223.2225
446.44
Dressur
200.741
401.48
Galop
283.594
567.19
Trav
59.0025
118.00
Spring
180.851
361.70
Race: Engelsk fuldblodAlder: 6 måneder
Art: RidehestHøjde: 131 cm
Køn: HingstVægt: 169 kg
Farve: Mørkebrun Født den: 13.07.2026
Opdrætter: AnittaAnitta

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!
Genetisk potentiale Samlet: 10411.09
Udholdenhed1195.01  Galop2758.70
Hurtighed2171.42  Trav573.95
Dressur1952.74  Spring1759.25
BLUP:
-99.11
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
1195.01
1195.01
Hurtighed
2171.43
2171.43
2171.43
Dressur
1952.74
1952.74
1952.74
Galop
2758.7
2758.7
2758.7
Trav
573.956
573.956
Spring
1759.25
1759.25
1759.25
Denne hest har 984 fortrinlighedsstjerner.

centre Ridecentrets bonusser

udholdenhed: +15, hurtighed: +15, dressur: +15, galop: +15, trav: +15, spring: +15


Ridecenter

Frem til:
3. marts 2027
Boks:
boks 3*** vandtrug bruser hør
Fordele:
grovfoder havre gulerod tilskudsblanding 3*** klassisk sadel 3*** klassisk hovedtøj 1* klassiske sadelunderlag 1* hut 1* bandager

Træning

pictoalertGubbi kan begynde at træne i en alder af 2 år.
Han er kun 6 måneder lige nu!

Formering

pictoalertGubbi kan begynde at tilbyde bedækninger i en alder af 2 år 6 måneder.
Han er kun 6 måneder lige nu!

Information