Maya4321

Anciennitet : 622 dage
Generel placering : 127.
Konto : 86.599 equus
Ejerhistorik
Føl Connemara Lysegrå
21:00
Energi
20%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 2834.51

Udholdenhed
373.0225
746.04
Hurtighed
239.3835
478.77
Dressur
295.259
590.52
Galop
162.5655
325.13
Trav
78.618
157.24
Spring
268.4085
536.82
Race: ConnemaraAlder: 10 måneder
Art: PonyHøjde: 127 cm
Køn: HingstVægt: 192 kg
Farve: Lysegrå Født den: 23.07.2026
Opdrætter: Maya4321

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!
Genetisk potentiale Samlet: 13850.81
Udholdenhed3656.38  Galop1582.91
Hurtighed2339.73  Trav755.84
Dressur2890.24  Spring2625.70
BLUP:
-98.08
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
3656.38
3656.38
3656.38
3656.38
Hurtighed
2339.74
2339.74
2339.74
Dressur
2890.24
2890.24
2890.24
Galop
1582.91
1582.91
Trav
755.844
755.844
Spring
2625.7
2625.7
2625.7
Denne hest har 1328 fortrinlighedsstjerner.

Denne hest har ingen bonusser.


Ridecenter

Conne 13850 er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

pictoalertConne 13850 kan begynde at træne i en alder af 2 år.
Han er kun 10 måneder lige nu!

Formering

pictoalertConne 13850 kan begynde at tilbyde bedækninger i en alder af 2 år 6 måneder.
Han er kun 10 måneder lige nu!

Information