TaTiTaTa

Anciennitet : 3422 dage
Generel placering : 148.
Konto : 23.243.978 equus
Ejerhistorik

Sommerfugl

compagnonpapillon
Ridehest Knabstrupper Sort leopard
09:00
Energi
100%
Helbred
100%
Moral
90%

Færdigheder

Samlet: 13760.17

Udholdenhed
611.8435
1223.69
Hurtighed
762.427
1524.85
Dressur
1762.116
3524.23
Galop
1039.4985
2079.00
Trav
1339.3845
2678.77
Spring
1364.815
2729.63
Race: KnabstrupperAlder: 23 år 2 måneder
Art: RidehestHøjde: 165 cm
Køn: HoppeVægt: 473 kg
Farve: Sort leopard Født den: 02.07.2026
Opdrætter: Sneakypanda Indtægter: 6.589 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0013
Travløb 0024
Terrænridning 011010
Ridebanespringning 0023
Dressur 031319
Genetisk potentiale Samlet: 13675.94
Udholdenhed1248.79  Galop2027.11
Hurtighed1558.31  Trav2739.74
Dressur3437.85  Spring2664.14
BLUP:
59.71
-100 0+100

Oprindelse

Far: Hest forsvundet
Mor: Pearl Kongshøjgård
Knabstrupper
100.0%

Udmærkelse

Udholdenhed
1248.79
1248.79
Hurtighed
1558.31
1558.31
Dressur
3437.85
3437.85
3437.85
3437.85
Galop
2027.11
2027.11
2027.11
Trav
2739.74
2739.74
2739.74
Spring
2664.14
2664.14
2664.14
Denne hoppe har 1309 fortrinlighedsstjerner.

selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

curepiedHovjern

dressur: +8

potgraisseTube med hovfedt

udholdenhed: +8, hurtighed: +8

compagnonpapillonSommerfugl

dressur: +3

tapisclassique1x1* klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bonnet1x1* hut

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bande1x1* bandager

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1


Ridecenter

Loula er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hoppe har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

Næste bedækning: 23 år 10 måneder
reproductionBedækninger: 10
arbreStamtræ
chevalAfkom