TaTiTaTa

Anciennitet : 3431 dage
Generel placering : 145.
Konto : 22.619.283 equus
Ejerhistorik

Høne

compagnonpoule
Ridehest Nokota Mørkebrun Overo
08:00
Energi
94%
Helbred
100%
Moral
94%

Færdigheder

Samlet: 4193.78

Udholdenhed
286.6155
573.23
Hurtighed
220.0015
440.00
Dressur
582.667
1165.33
Galop
143.056
286.11
Trav
407.4915
814.98
Spring
457.057
914.11
Race: NokotaAlder: 5 år 6 måneder
Art: RidehestHøjde: 149 cm
Køn: HoppeVægt: 411 kg
Farve: Mørkebrun Overo Født den: 22.06.2026
Opdrætter: Cecilielj Indtægter: 535 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0000
Trail class 0000
Reining 0000
Western pleasure 0000
Genetisk potentiale Samlet: 10537.19
Udholdenhed1394.81  Galop632.49
Hurtighed1185.01  Trav2358.76
Dressur2784.46  Spring2181.65
BLUP:
-46.01
-100 0+100

Oprindelse

Far: S18218.32 Stald bumbum
Mor: Athena 2756.00
Nokota
100.0%

Udmærkelse

Udholdenhed
1394.81
1394.81
Hurtighed
1185.01
1185.01
Dressur
2784.46
2784.46
2784.46
Galop
632.497
632.497
Trav
2358.76
2358.76
2358.76
Spring
2181.65
2181.65
2181.65
Denne hoppe har 997 fortrinlighedsstjerner.

peigneKam

udholdenhed: +4, hurtighed: +4

potgraisseTube med hovfedt

udholdenhed: +8, hurtighed: +8

sellewestern1x1* westernsadel

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bridewestern1x1* westernhovedtøj

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bonnet1x1* hut

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bande1x1* bandager

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

tapiswestern3xpinataSadelunderlag 3***

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3


Ridecenter

Nikita 10537.19 er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationwesternDenne hoppe har speciale i westernridning.

Formering

Information

Næste bedækning: 6 år 2 måneder
reproductionBedækninger: 2
arbreStamtræ
chevalAfkom