line star8

Anciennitet : 4100 dage
Generel placering : 148.
Konto : 353.026 equus
Ejerhistorik

Bi

compagnonabeille
08:30
Energi
71%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 29965.11

Udholdenhed
3959.3855
7918.77
Hurtighed
2530.841
5061.68
Dressur
3127.765
6255.53
Galop
1715.236
3430.47
Trav
820.2905
1640.58
Spring
2829.0365
5658.07
Race: ConnemaraAlder: 11 år 4 måneder
Art: PonyHøjde: 146 cm
Køn: HingstVægt: 425 kg
Farve: Lysegrå Født den: 05.06.2026
Opdrætter: line star8 Indtægter: 7.101 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0490
Travløb 0143
Terrænridning 01078
Ridebanespringning 01152
Dressur 0699
Genetisk potentiale Samlet: 22825.99
Udholdenhed6036.12  Galop2611.03
Hurtighed3856.04  Trav1244.91
Dressur4766.66  Spring4311.22
BLUP:
100.00
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
6036.12
6036.12
6036.12
6036.12
6036.12
Hurtighed
3856.04
3856.04
3856.04
3856.04
Dressur
4766.66
4766.66
4766.66
4766.66
4766.66
Galop
2611.03
2611.03
2611.03
Trav
1244.91
1244.91
Spring
4311.23
4311.23
4311.23
4311.23
Denne hest har 2226 fortrinlighedsstjerner.

pommeorGyldent Æble

udholdenhed: +11, hurtighed: +11, dressur: +11, galop: +11, trav: +11, spring: +11

selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

peigneKam

udholdenhed: +4, hurtighed: +4

compagnonabeilleBi

dressur: +15

tapis3xtriomphalSadelunderlag 3***

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

bonnet3xtriomphal3*** hut

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

bande3xtriomphal3*** bandager

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

packtriomphalSejrspakke

udholdenhed: +8, hurtighed: +8, dressur: +8, galop: +8, trav: +8, spring: +8


Ridecenter

22825/7080 er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hest har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

reproductionBedækninger: 5
arbreStamtræ
chevalAfkom