Eri

Anciennitet : 138 dage
Generel placering : 240.
Konto : 1.834.919 equus
Ejerhistorik
Pony Connemara Palomino
10:00
Energi
67%
Helbred
100%
Moral
99%

Færdigheder

Samlet: 14811.04

Udholdenhed
1810.9915
3621.98
Hurtighed
1210.6535
2421.31
Dressur
1561.375
3122.75
Galop
882.496
1764.99
Trav
532.785
1065.57
Spring
1407.2175
2814.43
Race: ConnemaraAlder: 13 år 4 måneder
Art: PonyHøjde: 148 cm
Køn: HingstVægt: 440 kg
Farve: Palomino Født den: 03.06.2026
Opdrætter: Eri Indtægter: 3.275 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0103
Travløb 08128
Terrænridning 0487
Ridebanespringning 0201
Dressur 0529
Genetisk potentiale Samlet: 12732.72
Udholdenhed3112.11  Galop1509.90
Hurtighed2073.00  Trav907.67
Dressur2717.45  Spring2412.58
BLUP:
100.00
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
3112.11
3112.11
3112.11
3112.11
Hurtighed
2073
2073
2073
Dressur
2717.45
2717.45
2717.45
Galop
1509.9
1509.9
Trav
907.679
907.679
Spring
2412.58
2412.58
2412.58
Denne hest har 1216 fortrinlighedsstjerner.

selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

curepiedHovjern

dressur: +8

tapisclassique1x1* klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bonnet1x1* hut

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bande1x1* bandager

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1


Ridecenter

Nugget er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hest har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

reproductionBedækninger: 0
arbreStamtræ
chevalAfkom