Fjumse

Anciennitet : 1640 dage
Generel placering : 53.
Konto : 952.736 equus
Ejerhistorik

Lilla drage

compagnondragon1
normal
18:00
Energi
36%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 32852.61

Udholdenhed
4667.99
9335.98
Hurtighed
2763.365
5526.73
Dressur
3449.835
6899.67
Galop
1872.7255
3745.45
Trav
583.8225
1167.64
Spring
3088.565
6177.13
Race: StjerneAlder: 26 år 2 måneder
Art: RidepegasusHøjde: 165 cm
Køn: vallakVægt: 513 kg
Farve: Mørkebrun Født den: 03.06.2026
Opdrætter: Bitte Indtægter: 6.138 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 01210
Cutting 0000
Trail class 0000
Reining 0100
Western pleasure 09731
droite
Genetisk potentiale Samlet: 24934.41
Udholdenhed6592.37  Galop2852.36
Hurtighed4212.53  Trav1359.96
Dressur5208.02  Spring4709.17
BLUP:
100.00
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
6592.37
6592.37
6592.37
6592.37
6592.37
6592.37
Hurtighed
4212.53
4212.53
4212.53
4212.53
Dressur
5208.02
5208.02
5208.02
5208.02
5208.02
Galop
2852.36
2852.36
2852.36
Trav
1359.96
1359.96
Spring
4709.17
4709.17
4709.17
4709.17
4709.17
Denne hest har 2436 fortrinlighedsstjerner.

cravachePisk

dressur: +4, galop: +9, trav: +9, spring: +9

sangmedusePegasus

udholdenhed: +3, hurtighed: +4, dressur: +4

peigneKam

udholdenhed: +4, hurtighed: +4

curepiedHovjern

dressur: +8

potgraisseTube med hovfedt

udholdenhed: +8, hurtighed: +8

maleVallak

udholdenhed: +8, hurtighed: +8, dressur: +4

clochesSpringklokker

hurtighed: +6, dressur: +6, spring: +6

eperonsSporer

udholdenhed: +9, hurtighed: +9, dressur: +9, galop: +9, trav: +9, spring: +9

falabellaFalabella

udholdenhed: +8, dressur: +7, trav: +9

longeLonge

dressur: +12, galop: +10, trav: +10

bridewesternposeidonPoseidons Hovedtøj

udholdenhed: +6, hurtighed: +6, dressur: +6, galop: +6, trav: +6, spring: +6

sellewesternposeidonPoseidons Sadel

udholdenhed: +6, hurtighed: +6, dressur: +6, galop: +6, trav: +6, spring: +6

cramponsMordax

udholdenhed: +12

tapiswesternposeidonPoseidons Sadelunderlag

udholdenhed: +6, hurtighed: +6, dressur: +6, galop: +6, trav: +6, spring: +6

bonnetposeidonPoseidons Hut

udholdenhed: +6, hurtighed: +6, dressur: +6, galop: +6, trav: +6, spring: +6

bandeposeidonPoseidons Bandager

udholdenhed: +6, hurtighed: +6, dressur: +6, galop: +6, trav: +6, spring: +6

bucephaleBukefalos

dressur: +3

livremonstresMonsterbogen

udholdenhed: +11, hurtighed: +11, dressur: +11, galop: +11, trav: +11, spring: +11

livremonstresSpøgelsesrytter

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

compagnondragon1Lilla drage

dressur: +16


Spøgelsesrytterer er en af stjernehestene

Hver dag kan du vinde en stjernepokal ved at vinde en konkurrence med denne hest.

Saml pokaler nok til at vinde: 25 fragmenter af en tilfældig guddommelig hest fra Ædelmetaller-serien

Du kan få op til 1000 guddommelige fragmenter med din hest.

Spøgelsesrytterer kan ikke sælges.

Denne hest kan ikke avle.

Ridecenter

Spøgelsesrytterer er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationwesternDenne hest har speciale i westernridning.

Formering

Information

Spøgelsesrytterer kan ikke avle.
Spøgelsesrytterer er en vallak og kan derfor ikke bruges til avl.
reproductionBedækninger: 0
arbreStamtræ
chevalAfkom