shiro

Anciennitet : 1917 dage
Generel placering : 273.
Konto : 17.036.385 equus
Ejerhistorik
Pony Fjordhest Grå
18:30
Energi
20%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 4624.04

Udholdenhed
133.056
266.11
Hurtighed
998.3085
1996.62
Dressur
509.3
1018.60
Galop
574.007
1148.01
Trav
91.713
183.43
Spring
5.634
11.27
Race: FjordhestAlder: 6 år 6 måneder
Art: PonyHøjde: 145 cm
Køn: HingstVægt: 421 kg
Farve: Grå Født den: 28.05.2026
Opdrætter: shiro Indtægter: 2.002 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 02154
Travløb 0000
Terrænridning 0000
Ridebanespringning 0000
Dressur 0000
Genetisk potentiale Samlet: 7569.47
Udholdenhed1280.56  Galop1585.92
Hurtighed1980.49  Trav867.12
Dressur1431.22  Spring424.15
BLUP:
43.26
-100 0+100

Oprindelse

Far: Junior-Krøsus gulbl
Mor: Ebba 5517 by SSK
Fjordhest
100.0%

Udmærkelse

Udholdenhed
1280.56
1280.56
Hurtighed
1980.49
1980.49
1980.49
Dressur
1431.22
1431.22
Galop
1585.92
1585.92
Trav
867.12
867.12
Spring
424.158
424.158
Denne hest har 701 fortrinlighedsstjerner.

centre Ridecentrets bonusser

udholdenhed: +13, hurtighed: +13, dressur: +13, galop: +13, trav: +13, spring: +13

cravachePisk

dressur: +4, galop: +9, trav: +9, spring: +9

selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

peigneKam

udholdenhed: +4, hurtighed: +4

curepiedHovjern

dressur: +8

potgraisseTube med hovfedt

udholdenhed: +8, hurtighed: +8

tapisclassique1x1* klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bonnet1x1* hut

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bande1x1* bandager

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1


Ridecenter

Navn:
Frem til:
30. oktober 2026
Boks:
boks 3*** vandtrug bruser hør
Fordele:
grovfoder havre gulerod 3*** klassisk sadel 3*** klassisk hovedtøj 1* hut 1* bandager

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hest har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

reproductionBedækninger: 0
arbreStamtræ
chevalAfkom