Minty

Anciennitet : 70 dage
Generel placering : 1872.
Konto : 107.428 equus
Ejerhistorik

Kat

compagnonchat
Ridehest Tinker Rød
18:00
Energi
20%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 3337.25

Udholdenhed
182.7925
365.58
Hurtighed
545.671
1091.34
Dressur
619.9285
1239.86
Galop
133.988
267.98
Trav
60.162
120.32
Spring
126.084
252.17
Race: TinkerAlder: 13 år 6 måneder
Art: RidehestHøjde: 159 cm
Køn: HoppeVægt: 495 kg
Farve: Rød Født den: 14.05.2026
Opdrætter: lovenamjinforever

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

apollos lyrede vises stenhelios' stråle

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0000
Travløb 0000
Terrænridning 0000
Ridebanespringning 0000
Dressur 0000
Genetisk potentiale Samlet: 7864.23
Udholdenhed1708.03  Galop1293.88
Hurtighed1783.34  Trav555.62
Dressur1562.70  Spring960.65
BLUP:
20.00
-100 0+100

Oprindelse

Far: Spring
Mor: jane Kim namjoon
Tinker
50.0%
Araber
25.0%
Frieser
25.0%

Udmærkelse

Udholdenhed
1708.03
1708.03
1708.03
Hurtighed
1783.34
1783.34
1783.34
Dressur
1562.7
1562.7
Galop
1293.88
1293.88
Trav
555.625
555.625
Spring
960.653
960.653
Denne hoppe har 730 fortrinlighedsstjerner.

centre Ridecentrets bonusser

udholdenhed: +12, hurtighed: +12, dressur: +12, galop: +12, trav: +12, spring: +12

peigneKam

udholdenhed: +4, hurtighed: +4

curepiedHovjern

dressur: +8

compagnonchatKat

dressur: +9


Ridecenter

Navn:
Frem til:
26. december 2026
Boks:
boks 3*** vandtrug bruser hør
Fordele:
grovfoder gulerod 1* hut

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hoppe har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

reproductionBedækninger: 6
arbreStamtræ
chevalAfkom