x.grunge.fairy.εїз

Anciennitet : 622 dage
Generel placering : 71.
Konto : 10.558.150 equus
Ejerhistorik
Ridehest Knabstrupper Brun leopard
11:00
Energi
77%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 19253.01

Udholdenhed
306.469
612.94
Hurtighed
380.8555
761.71
Dressur
2925.1945
5850.39
Galop
1419.3935
2838.79
Trav
2334.3775
4668.76
Spring
2260.2145
4520.43
Race: KnabstrupperAlder: 21 år
Art: RidehestHøjde: 164 cm
Køn: HingstVægt: 465 kg
Farve: Brun leopard Født den: 16.04.2026
Opdrætter: x.grunge.fairy.εїз Indtægter: 1.352 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0000
Trail class 0795
Reining 0000
Western pleasure 0000
Genetisk potentiale Samlet: 20722.25
Udholdenhed1903.30  Galop3078.81
Hurtighed2365.27  Trav4146.50
Dressur5199.60  Spring4028.76
BLUP:
68.28
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
1903.3
1903.3
1903.3
Hurtighed
2365.27
2365.27
2365.27
Dressur
5199.61
5199.61
5199.61
5199.61
5199.61
Galop
3078.81
3078.81
3078.81
Trav
4146.5
4146.5
4146.5
4146.5
Spring
4028.76
4028.76
4028.76
4028.76
Denne hest har 2014 fortrinlighedsstjerner.

centre Ridecentrets bonusser

udholdenhed: +14, hurtighed: +14, dressur: +14, galop: +14, trav: +14, spring: +14

peigneKam

udholdenhed: +4, hurtighed: +4

curepiedHovjern

dressur: +8

potgraisseTube med hovfedt

udholdenhed: +8, hurtighed: +8

sellewestern1x1* westernsadel

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bridewestern1x1* westernhovedtøj

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

tapiswestern1x1* westernsadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1


Ridecenter

Navn:
Frem til:
20. november 2026
Boks:
boks 3*** vandtrug bruser hør
Fordele:
grovfoder havre gulerod tilskudsblanding 3*** klassisk sadel 3*** klassisk hovedtøj 1* klassiske sadelunderlag 1* hut 1* bandager

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationwesternDenne hest har speciale i westernridning.

Formering

Information

reproductionBedækninger: 4
arbreStamtræ
chevalAfkom