shiro

Anciennitet : 1917 dage
Generel placering : 273.
Konto : 17.036.156 equus
Ejerhistorik
Pony Connemara Gråskimmel
08:00
Energi
94%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 14721.60

Udholdenhed
2425.42
4850.84
Hurtighed
704.424
1408.85
Dressur
1916.4735
3832.95
Galop
408.1295
816.26
Trav
178.902
357.80
Spring
1727.4485
3454.90
Race: ConnemaraAlder: 12 år 2 måneder
Art: PonyHøjde: 148 cm
Køn: HoppeVægt: 425 kg
Farve: Gråskimmel Født den: 18.04.2026
Opdrætter: shiro Indtægter: 11.437 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0000
Travløb 0001
Terrænridning 02058
Ridebanespringning 0000
Dressur 0000
Genetisk potentiale Samlet: 15133.32
Udholdenhed3995.37  Galop1733.59
Hurtighed2563.31  Trav827.29
Dressur3157.76  Spring2855.99
BLUP:
100.00
-100 0+100

Oprindelse

Far: Con 22527/7021 Heavenlys Elite
Mor: Mål SSK
Connemara
100.0%

Udmærkelse

Udholdenhed
3995.37
3995.37
3995.37
3995.37
Hurtighed
2563.31
2563.31
2563.31
Dressur
3157.76
3157.76
3157.76
3157.76
Galop
1733.59
1733.59
1733.59
Trav
827.296
827.296
Spring
2855.99
2855.99
2855.99
Denne hoppe har 1456 fortrinlighedsstjerner.

cravachePisk

dressur: +4, galop: +9, trav: +9, spring: +9

selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

peigneKam

udholdenhed: +4, hurtighed: +4

curepiedHovjern

dressur: +8

tapisclassique1x1* klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bonnet1x1* hut

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bande1x1* bandager

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1


Ridecenter

Salg er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hoppe har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

Næste bedækning: 12 år 8 måneder
reproductionBedækninger: 2
arbreStamtræ
chevalAfkom