Iffemus

Anciennitet : 2283 dage
Generel placering : 6.
Konto : 32.269 equus
Ejerhistorik
Ridehest Araber Lysegrå
21:30
Energi
26%
Helbred
100%
Moral
99%

Færdigheder

Samlet: 27925.21

Udholdenhed
3022.8535
6045.71
Hurtighed
3826.0475
7652.10
Dressur
2732.6115
5465.22
Galop
2150.966
4301.93
Trav
787.9345
1575.87
Spring
1442.1935
2884.39
Race: AraberAlder: 16 år 4 måneder
Art: RidehestHøjde: 157 cm
Køn: HoppeVægt: 459 kg
Farve: Lysegrå Født den: 06.04.2026
Opdrætter: Iffemus Indtægter: 1.444 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0410
Travløb 01900
Terrænridning 0000
Ridebanespringning 0301
Dressur 0000
droite
Genetisk potentiale Samlet: 23970.65
Udholdenhed5005.58  Galop4049.26
Hurtighed6337.13  Trav1306.26
Dressur4530.18  Spring2742.23
BLUP:
100.00
-100 0+100

Oprindelse

Far: 64.91 ᴍᴀʟᴇꜰɪᴄᴜꜱ
Mor: Hest forsvundet
Araber
100.0%

Udmærkelse

Udholdenhed
5005.58
5005.58
5005.58
5005.58
5005.58
Hurtighed
6337.13
6337.13
6337.13
6337.13
6337.13
6337.13
Dressur
4530.19
4530.19
4530.19
4530.19
Galop
4049.26
4049.26
4049.26
4049.26
Trav
1306.26
1306.26
Spring
2742.23
2742.23
2742.23
Denne hoppe har 2340 fortrinlighedsstjerner.

selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

peigneKam

udholdenhed: +4, hurtighed: +4

curepiedHovjern

dressur: +8

potgraisseTube med hovfedt

udholdenhed: +8, hurtighed: +8

falabellaFalabella

hurtighed: +7, dressur: +8, spring: +9

tapisclassique1x1* klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bonnet1x1* hut

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bande1x1* bandager

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1


Ridecenter

70.65 er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hoppe har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

70.65 er en holdhest og kan derfor ikke avle.
Næste bedækning: 17 år 2 måneder
reproductionBedækninger: 5
arbreStamtræ
chevalAfkom