Iffemus

Anciennitet : 2283 dage
Generel placering : 6.
Konto : 16.194 equus
Ejerhistorik
Ridehest Araber Leverrød
21:30
Energi
26%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 25300.97

Udholdenhed
3015.4725
6030.94
Hurtighed
3815.2915
7630.58
Dressur
2724.869
5449.74
Galop
2031.9875
4063.97
Trav
443.9855
887.97
Spring
618.88
1237.76
Race: AraberAlder: 15 år 6 måneder
Art: RidehestHøjde: 157 cm
Køn: HoppeVægt: 447 kg
Farve: Leverrød Født den: 03.04.2026
Opdrætter: Iffemus Indtægter: 893 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0000
Travløb 02000
Terrænridning 0000
Ridebanespringning 0130
Dressur 0000
Genetisk potentiale Samlet: 23927.66
Udholdenhed4996.02  Galop4041.85
Hurtighed6325.73  Trav1304.41
Dressur4521.81  Spring2737.84
BLUP:
100.00
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
4996.02
4996.02
4996.02
4996.02
4996.02
Hurtighed
6325.73
6325.73
6325.73
6325.73
6325.73
6325.73
Dressur
4521.81
4521.81
4521.81
4521.81
Galop
4041.85
4041.85
4041.85
4041.85
Trav
1304.41
1304.41
Spring
2737.84
2737.84
2737.84
Denne hoppe har 2336 fortrinlighedsstjerner.

selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

peigneKam

udholdenhed: +4, hurtighed: +4

curepiedHovjern

dressur: +8

potgraisseTube med hovfedt

udholdenhed: +8, hurtighed: +8

tapisclassique1x1* klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bonnet1x1* hut

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bande1x1* bandager

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1


Ridecenter

27.66 er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hoppe har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

27.66 er en holdhest og kan derfor ikke avle.
Næste bedækning: 16 år 4 måneder
reproductionBedækninger: 4
arbreStamtræ
chevalAfkom