Millepigen

Anciennitet : 4882 dage
Generel placering : 303.
Konto : 4.725.523 equus
Ejerhistorik
Ridehest Marwari Rødbrun Overo
16:00
Energi
26%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 1230.09

Udholdenhed
327.6605
655.32
Hurtighed
55.8235
111.65
Dressur
59.5905
119.18
Galop
91.2125
182.43
Trav
31.571
63.14
Spring
49.189
98.38
Race: MarwariAlder: 3 år 2 måneder
Art: RidehestHøjde: 159 cm
Køn: HingstVægt: 465 kg
Farve: Rødbrun Overo Født den: 08.04.2026
Opdrætter: Millepigen

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0000
Trail class 0000
Reining 0000
Western pleasure 0000
Genetisk potentiale Samlet: 10799.93
Udholdenhed2157.64  Galop2703.49
Hurtighed1834.76  Trav968.60
Dressur1730.97  Spring1404.46
BLUP:
-77.80
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
2157.64
2157.64
2157.64
Hurtighed
1834.76
1834.76
1834.76
Dressur
1730.97
1730.97
1730.97
Galop
2703.49
2703.49
2703.49
Trav
968.608
968.608
Spring
1404.46
1404.46
Denne hest har 1023 fortrinlighedsstjerner.

curepiedHovjern

dressur: +8

potgraisseTube med hovfedt

udholdenhed: +8, hurtighed: +8

sellewestern3x3*** westernsadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

bridewestern3x3*** westernhovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

tapiswestern1x1* westernsadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bonnet1x1* hut

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bande1x1* bandager

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1


Ridecenter

Nuller er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationwesternDenne hest har speciale i westernridning.

Formering

Information

reproductionBedækninger: 2
arbreStamtræ
chevalAfkom