jullguldager

Anciennitet : 83 dage
Generel placering : 409.
Konto : 1.728.284 equus
Ejerhistorik
Føl Paint horse Leverrød Tobiano
08:00
Energi
100%
Helbred
100%
Moral
94%

Færdigheder

Samlet: 3622.74

Udholdenhed
305.7995
611.60
Hurtighed
478.88
957.76
Dressur
378.5205
757.04
Galop
342.048
684.10
Trav
98.989
197.98
Spring
207.131
414.26
Race: Paint horseAlder: 2 måneder
Art: RidehestHøjde: 104 cm
Køn: HingstVægt: 115 kg
Farve: Leverrød Tobiano Født den: 09.10.2026
Opdrætter: jullguldager

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!
Genetisk potentiale Samlet: 21915.19
Udholdenhed3699.78  Galop4138.33
Hurtighed5793.83  Trav1197.64
Dressur4579.60  Spring2506.01
BLUP:
-99.83
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
3699.78
3699.78
3699.78
3699.78
Hurtighed
5793.83
5793.83
5793.83
5793.83
5793.83
Dressur
4579.6
4579.6
4579.6
4579.6
Galop
4138.33
4138.33
4138.33
4138.33
Trav
1197.64
1197.64
Spring
2506.01
2506.01
2506.01
Denne hest har 2133 fortrinlighedsstjerner.

Denne hest har ingen bonusser.


Ridecenter

Ridehest Brun Tovero
Hi 21915.19 er under 6 måneder gammel og er stadig hos sin mor, så du behøver ikke at opstalde den på et ridecenter.

Træning

pictoalertHi 21915.19 kan begynde at træne i en alder af 2 år.
Han er kun 2 måneder lige nu!

Formering

pictoalertHi 21915.19 kan begynde at tilbyde bedækninger i en alder af 2 år 6 måneder.
Han er kun 2 måneder lige nu!

Information