YeppiYo

Anciennitet : 274 dage
Generel placering : 555.
Konto : 204.517 equus
Ejerhistorik
Ridehest Marwari Lysegrå
19:45
Energi
33%
Helbred
100%
Moral
85%

Færdigheder

Samlet: 6839.00

Udholdenhed
694.039
1388.08
Hurtighed
611.27
1222.54
Dressur
580.2635
1160.53
Galop
793.9805
1587.96
Trav
298.532
597.06
Spring
441.417
882.83
Race: MarwariAlder: 13 år 4 måneder
Art: RidehestHøjde: 159 cm
Køn: HingstVægt: 464 kg
Farve: Lysegrå Født den: 06.03.2026
Opdrætter: YeppiYo Indtægter: 1.066 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0001
Cutting 0010
Trail class 0101
Reining 0000
Western pleasure 0423
Genetisk potentiale Samlet: 7592.52
Udholdenhed1442.33  Galop1830.10
Hurtighed1307.97  Trav650.78
Dressur1257.75  Spring1103.58
BLUP:
53.75
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
1442.33
1442.33
Hurtighed
1307.97
1307.97
Dressur
1257.75
1257.75
Galop
1830.1
1830.1
1830.1
Trav
650.789
650.789
Spring
1103.58
1103.58
Denne hest har 703 fortrinlighedsstjerner.

centre Ridecentrets bonusser

udholdenhed: +17, hurtighed: +17, dressur: +17, galop: +17, trav: +17, spring: +17

peigneKam

udholdenhed: +4, hurtighed: +4

curepiedHovjern

dressur: +8

sellewestern3x3*** westernsadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

bridewestern3x3*** westernhovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

bande1x1* bandager

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

tapiswestern2xvert2** westernsadelunderlag

udholdenhed: +2, hurtighed: +2, dressur: +2, galop: +2, trav: +2, spring: +2


Ridecenter

Frem til:
27. oktober 2026
Boks:
boks 3*** vandtrug bruser hør
Fordele:
grovfoder havre gulerod tilskudsblanding 3*** westernsadel 3*** westernhovedtøj 1* westernsadelunderlag 1* hut 1* bandager

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationwesternDenne hest har speciale i westernridning.

Formering

Information

reproductionBedækninger: 1
arbreStamtræ
chevalAfkom