Tph

Anciennitet : 3283 dage
Generel placering : 41.
Konto : 21.486.952 equus
Ejerhistorik
normal
12:00
Energi
48%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 23129.40

Udholdenhed
3888.354
7776.71
Hurtighed
842.9745
1685.95
Dressur
3072.674
6145.35
Galop
572.2565
1144.51
Trav
408.127
816.25
Spring
2780.3125
5560.62
Race: Akhal-tekinerAlder: 10 år 2 måneder
Art: RidehestHøjde: 164 cm
Køn: HingstVægt: 483 kg
Farve: Mørkebrun Født den: 01.03.2026
Opdrætter: Tph Indtægter: 3.374 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0000
Travløb 0000
Terrænridning 0300
Ridebanespringning 0000
Dressur 0000
droite
Genetisk potentiale Samlet: 24324.15
Udholdenhed6430.46  Galop2782.03
Hurtighed4109.72  Trav1326.51
Dressur5079.77  Spring4595.64
BLUP:
100.00
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
6430.46
6430.46
6430.46
6430.46
6430.46
6430.46
Hurtighed
4109.73
4109.73
4109.73
4109.73
Dressur
5079.77
5079.77
5079.77
5079.77
5079.77
Galop
2782.03
2782.03
2782.03
Trav
1326.51
1326.51
Spring
4595.65
4595.65
4595.65
4595.65
4595.65
Denne hest har 2375 fortrinlighedsstjerner.

centre Ridecentrets bonusser

udholdenhed: +12, hurtighed: +12, dressur: +12, galop: +12, trav: +12, spring: +12

selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

tapisclassique1x1* klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bonnet1x1* hut

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bande1x1* bandager

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

pommevintageVintageæble

udholdenhed: +11, hurtighed: +11, dressur: +11, galop: +11, trav: +11, spring: +11


Ridecenter

Frem til:
19. oktober 2026
Boks:
boks 1* hør
Fordele:
grovfoder havre 1* westernsadelunderlag

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hest har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

MαƖє er en holdhest og kan derfor ikke avle.
reproductionBedækninger: 3
arbreStamtræ
chevalAfkom