YeppiYo

Anciennitet : 274 dage
Generel placering : 555.
Konto : 204.548 equus
Ejerhistorik
Ridehest Hannoveraner Lysegrå
19:45
Energi
33%
Helbred
100%
Moral
83%

Færdigheder

Samlet: 6247.19

Udholdenhed
334.4015
668.80
Hurtighed
605.897
1211.79
Dressur
655.828
1311.66
Galop
525.8805
1051.76
Trav
178.5425
357.08
Spring
823.043
1646.09
Race: HannoveranerAlder: 15 år 2 måneder
Art: RidehestHøjde: 165 cm
Køn: HoppeVægt: 483 kg
Farve: Lysegrå Født den: 04.03.2026
Opdrætter: YeppiYo Indtægter: 2.341 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0572
Travløb 0254
Terrænridning 0441
Ridebanespringning 0333
Dressur 0111
Genetisk potentiale Samlet: 5946.90
Udholdenhed685.15  Galop1001.13
Hurtighed1126.84  Trav325.44
Dressur1243.47  Spring1564.86
BLUP:
76.38
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
685.151
685.151
Hurtighed
1126.85
1126.85
Dressur
1243.47
1243.47
Galop
1001.13
1001.13
Trav
325.443
325.443
Spring
1564.86
1564.86
Denne hoppe har 538 fortrinlighedsstjerner.

centre Ridecentrets bonusser

udholdenhed: +14, hurtighed: +14, dressur: +14, galop: +14, trav: +14, spring: +14

selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

peigneKam

udholdenhed: +4, hurtighed: +4

curepiedHovjern

dressur: +8

tapisclassique1x1* klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1


Ridecenter

Navn:
Frem til:
10. november 2026
Boks:
boks 3*** vandtrug bruser hør
Fordele:
grovfoder havre gulerod tilskudsblanding 3*** westernsadel 3*** westernhovedtøj 1* westernsadelunderlag 1* hut 1* bandager

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hoppe har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

reproductionBedækninger: 2
arbreStamtræ
chevalAfkom