Erkling

Anciennitet : 1893 dage
Generel placering : 114.
Konto : 19.593.831 equus
Ejerhistorik

Fe

compagnonfee
teamatcha
11:15
Energi
100%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 21240.00

Udholdenhed
1785
3570.00
Hurtighed
1755
3510.00
Dressur
1785
3570.00
Galop
1785
3570.00
Trav
1745
3490.00
Spring
1765
3530.00
Race: GuddommeligAlder: 20 år 11 måneder
Art: RidehestHøjde: 149 cm
Køn: HoppeVægt: 419 kg
Farve: Guddommelig Født den: 20.02.2026
Opdrætter: Erkling Indtægter: 14.804 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0241
Travløb 0265
Terrænridning 0357
Ridebanespringning 0239
Dressur 0478
Genetisk potentiale Samlet: 21240.00
Udholdenhed3570.00  Galop3570.00
Hurtighed3510.00  Trav3490.00
Dressur3570.00  Spring3530.00
BLUP:
80.96
-100 0+100

Oprindelse

Far: Ouranos
Mor: Gaia

Udmærkelse

Udholdenhed
3570
3570
3570
3570
Hurtighed
3510
3510
3510
3510
Dressur
3570
3570
3570
3570
Galop
3570
3570
3570
3570
Trav
3490
3490
3490
3490
Spring
3530
3530
3530
3530
Denne hoppe har 2070 fortrinlighedsstjerner.

centre Ridecentrets bonusser

udholdenhed: +14, hurtighed: +14, dressur: +14, galop: +14, trav: +14, spring: +14

selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

peigneKam

udholdenhed: +4, hurtighed: +4

curepiedHovjern

dressur: +8

eperonsSporer

udholdenhed: +9, hurtighed: +9, dressur: +9, galop: +9, trav: +9, spring: +9

longeLonge

dressur: +12, galop: +10, trav: +10

tapisclassique2xvert2** klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +2, hurtighed: +2, dressur: +2, galop: +2, trav: +2, spring: +2

bonnet2xvertblanc2** hut

udholdenhed: +2, hurtighed: +2, dressur: +2, galop: +2, trav: +2, spring: +2

bande2xvert2** bandager

udholdenhed: +2, hurtighed: +2, dressur: +2, galop: +2, trav: +2, spring: +2

bonuscouleurFarve

udholdenhed: +2, hurtighed: +2, dressur: +2, galop: +2, trav: +2, spring: +2

compagnonfeeFe

spring: +15


Matcha-te er en af tehestene.

Giv din hoppe noget at drikke, så hendes blade kan trække.

Hvis du lader nok blade trække, giver hun dig: 50 50 værdipas

Matcha-te kan ikke sælges.

Du kan forøge hendes færdigheder ved at bruge dine værdipas.

Se en liste over alle, som ejer Matcha-te

Ridecenter

Frem til:
17. april 2027
Boks:
boks 3*** vandtrug bruser hør
Fordele:
grovfoder havre gulerod tilskudsblanding 3*** westernsadel 3*** westernhovedtøj 1* westernsadelunderlag 1* hut 1* bandager

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hoppe har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

Matcha-te kan ikke avle.
arbreStamtræ