Fyens heste

Anciennitet : 5526 dage
Generel placering : 60.
Konto : 204.456.999 equus
Ejerhistorik

Axolotl-drage

compagnondragonaxolotl
15:00
Energi
52%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 19835.78

Udholdenhed
1675.035
3350.07
Hurtighed
2617.6145
5235.23
Dressur
2071.0115
4142.02
Galop
1873.7515
3747.50
Trav
545.3755
1090.75
Spring
1135.1
2270.20
Race: Paint horseAlder: 25 år
Art: RidepegasusHøjde: 159 cm
Køn: HoppeVægt: 459 kg
Farve: Mørkebrun Tovero Født den: 07.02.2026
Opdrætter: jullguldager Indtægter: 8.280 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 072818
Travløb 061415
Terrænridning 0397
Ridebanespringning 0101311
Dressur 04144
Genetisk potentiale Samlet: 19759.14
Udholdenhed3340.07  Galop3737.51
Hurtighed5216.91  Trav1080.75
Dressur4123.70  Spring2260.19
BLUP:
100.00
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
3340.07
3340.07
3340.07
3340.07
Hurtighed
5216.91
5216.91
5216.91
5216.91
5216.91
Dressur
4123.7
4123.7
4123.7
4123.7
Galop
3737.51
3737.51
3737.51
3737.51
Trav
1080.75
1080.75
Spring
2260.2
2260.2
2260.2
Denne hoppe har 1920 fortrinlighedsstjerner.

cravachePisk

dressur: +4, galop: +9, trav: +9, spring: +9

sangmedusePegasus

udholdenhed: +3, hurtighed: +4, dressur: +4

pommeorGyldent Æble

udholdenhed: +11, hurtighed: +11, dressur: +11, galop: +11, trav: +11, spring: +11

selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

peigneKam

udholdenhed: +4, hurtighed: +4

curepiedHovjern

dressur: +8

falabellaFalabella

hurtighed: +8, dressur: +7, galop: +9

tapisclassique1x1* klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bande1x1* bandager

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

compagnondragonaxolotlAxolotl-drage

udholdenhed: +10


Ridecenter

Matilde er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hoppe har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

reproductionBedækninger: 0
arbreStamtræ
chevalAfkom