Wolfie

Anciennitet : 1793 dage
Generel placering : 164.
Konto : 309.518 equus
Ejerhistorik
Føl Hannoveraner Musegrå
09:00
Energi
100%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 176.55

Udholdenhed
9.99
19.98
Hurtighed
16.941
33.88
Dressur
18.281
36.56
Galop
14.9185
29.84
Trav
4.884
9.77
Spring
23.2595
46.52
Race: HannoveranerAlder: 6 måneder
Art: RidehestHøjde: 133 cm
Køn: HoppeVægt: 174 kg
Farve: Musegrå Født den: 27.01.2026
Opdrætter: Wolfie

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!
Genetisk potentiale Samlet: 8115.95
Udholdenhed918.47  Galop1371.63
Hurtighed1557.57  Trav449.02
Dressur1680.76  Spring2138.48
BLUP:
-99.11
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
918.476
918.476
Hurtighed
1557.57
1557.57
Dressur
1680.76
1680.76
1680.76
Galop
1371.63
1371.63
Trav
449.02
449.02
Spring
2138.49
2138.49
2138.49
Denne hoppe har 754 fortrinlighedsstjerner.

bucephaleBukefalos

dressur: +3


Ridecenter

Junior-Krøsus er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

pictoalertJunior-Krøsus kan begynde at træne i en alder af 2 år.
Hun er kun 6 måneder lige nu!

Formering

pictoalertJunior-Krøsus kan begynde at formere sig i en alder af 2 år 6 måneder.
Hun er kun 6 måneder lige nu!

Information