jullguldager

Anciennitet : 83 dage
Generel placering : 409.
Konto : 1.728.599 equus
Ejerhistorik
Ridehest Paint horse Rødbroget Overo
22:00
Energi
20%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 14634.84

Udholdenhed
1392.3045
2784.61
Hurtighed
2203.521
4407.04
Dressur
1740.682
3481.36
Galop
1557.381
3114.76
Trav
150.6795
301.36
Spring
272.851
545.70
Race: Paint horseAlder: 7 år 6 måneder
Art: RidehestHøjde: 159 cm
Køn: HoppeVægt: 493 kg
Farve: Rødbroget Overo Født den: 27.01.2026
Opdrætter: jullguldager Indtægter: 4 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0000
Travløb 0000
Terrænridning 0000
Ridebanespringning 0010
Dressur 0000
Genetisk potentiale Samlet: 19951.32
Udholdenhed3372.25  Galop3773.52
Hurtighed5267.31  Trav1091.11
Dressur4163.81  Spring2283.31
BLUP:
16.39
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
3372.25
3372.25
3372.25
3372.25
Hurtighed
5267.31
5267.31
5267.31
5267.31
5267.31
Dressur
4163.81
4163.81
4163.81
4163.81
Galop
3773.52
3773.52
3773.52
3773.52
Trav
1091.12
1091.12
Spring
2283.31
2283.31
2283.31
Denne hoppe har 1939 fortrinlighedsstjerner.

centre Ridecentrets bonusser

udholdenhed: +16, hurtighed: +16, dressur: +16, galop: +16, trav: +16, spring: +16

cravachePisk

dressur: +4, galop: +9, trav: +9, spring: +9

selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

tapisclassique1x1* klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bande1x1* bandager

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1


Ridecenter

Frem til:
7. december 2026
Boks:
boks 3*** vandtrug bruser hør
Fordele:
grovfoder havre gulerod tilskudsblanding 3*** klassisk sadel 3*** klassisk hovedtøj 1* klassiske sadelunderlag 1* hut 1* bandager

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hoppe har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

reproductionBedækninger: 0
arbreStamtræ
chevalAfkom