Nyx

Anciennitet : 4274 dage
Generel placering : 96.
Konto : 3.595.260 equus
Ejerhistorik
givre
08:00
Energi
76%
Helbred
10%
Moral
94%

Færdigheder

Samlet: 28414.65

Udholdenhed
1630.349
3260.70
Hurtighed
3260.6975
6521.40
Dressur
2678.43
5356.86
Galop
1164.535
2329.07
Trav
1513.8955
3027.79
Spring
3959.4185
7918.84
Race: GuddommeligAlder: 503 år 4 måneder
Art: RidehestHøjde: 157 cm
Køn: HoppeVægt: 123 kg
Farve: Guddommelig Født den: 25.01.2026
Opdrætter: Nyx Indtægter: 4.294 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0000
Travløb 0432
Terrænridning 0842
Ridebanespringning 0000
Dressur 0000
Genetisk potentiale Samlet: 2653.00
Udholdenhed553.95  Galop448.89
Hurtighed699.60  Trav145.63
Dressur501.68  Spring303.24
BLUP:
78.59
-100 0+100

Oprindelse

Far: Ouranos
Mor: Gaia

Udmærkelse

Udholdenhed
553.95
553.95
Hurtighed
699.6
699.6
Dressur
501.68
501.68
Galop
448.89
448.89
Trav
145.64
Spring
303.24
303.24
Denne hoppe har 208 fortrinlighedsstjerner.

selleclassique1x1* klassisk sadel

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

brideclassique1x1* klassisk hovedtøj

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

tapisclassique1x1* klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1


Frost er en af vandhestene.

Frost er en guddommelig hoppe, som har evnen til at bytte om på sine færdigheder.

Hendes færdigheder ændrer sig hver dag:

Den ene dag er hun god til at galopere, den næste dag har hun god udholdenhed ...

Hun kan avle én gang med Hav og få et unikt føl:

Snefnug.

Du kan tø Frost op én gang om dagen gennem hendes offentlige side for at vinde et Hypnos' Tæppe.

Den første dag i måneden, under den daglige opdatering, bliver Frost givet til en af de spillere, som tøede hende op måneden før.

Frost kan ikke sælges.

Se en liste over alle, som ejer Frost

Ridecenter

Frost er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hoppe har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

Frost kan ikke avle.
arbreStamtræ
chevalAfkom