Nenya limbo

Anciennitet : 1187 dage
Generel placering : 656.
Konto : 1.072.915 equus
Ejerhistorik
Pony Connemara Gråskimmel
20:00
Energi
23%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 6248.95

Udholdenhed
900.711
1801.42
Hurtighed
602.052
1204.10
Dressur
680.4225
1360.85
Galop
411.061
822.12
Trav
130.3905
260.78
Spring
399.8405
799.68
Race: ConnemaraAlder: 4 år 4 måneder
Art: PonyHøjde: 148 cm
Køn: HingstVægt: 424 kg
Farve: Gråskimmel Født den: 01.01.2026
Opdrætter: thilde200100

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0000
Travløb 0000
Terrænridning 0000
Ridebanespringning 0000
Dressur 0000
Genetisk potentiale Samlet: 22578.39
Udholdenhed5968.86  Galop2582.48
Hurtighed3815.40  Trav1231.91
Dressur4715.51  Spring4264.22
BLUP:
-61.98
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
5968.86
5968.86
5968.86
5968.86
5968.86
Hurtighed
3815.4
3815.4
3815.4
3815.4
Dressur
4715.51
4715.51
4715.51
4715.51
4715.51
Galop
2582.48
2582.48
2582.48
Trav
1231.91
1231.91
Spring
4264.23
4264.23
4264.23
4264.23
Denne hest har 2201 fortrinlighedsstjerner.

curepiedHovjern

dressur: +8


Ridecenter

Kenneth er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hest har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

reproductionBedækninger: 8
arbreStamtræ
chevalAfkom