Jamal

Anciennitet : 3037 dage
Generel placering : 40.
Konto : 124.669.158 equus
Ejerhistorik
icarus
21:15
Energi
20%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 36340.00

Udholdenhed
3070
6140.00
Hurtighed
2970
5940.00
Dressur
3095
6190.00
Galop
3020
6040.00
Trav
2975
5950.00
Spring
3040
6080.00
Race: GuddommeligAlder: 2874 år 2 måneder
Art: RidepegasusHøjde: 167 cm
Køn: HingstVægt: 482 kg
Farve: Guddommelig Født den: 01.01.2026
Opdrætter: Jamal Indtægter: 12.032 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0511
Travløb 0322
Terrænridning 0430
Ridebanespringning 0710
Dressur 0440
Genetisk potentiale Samlet: 36340.00
Udholdenhed6140.00  Galop6040.00
Hurtighed5940.00  Trav5950.00
Dressur6190.00  Spring6080.00
BLUP:
100.00
-100 0+100

Oprindelse

Far: Ouranos
Mor: Gaia

Udmærkelse

Udholdenhed
6140
6140
6140
6140
6140
6140
Hurtighed
5940
5940
5940
5940
5940
Dressur
6190
6190
6190
6190
6190
6190
Galop
6040
6040
6040
6040
6040
Trav
5950
5950
5950
5950
5950
Spring
6080
6080
6080
6080
6080
Denne hest har 3580 fortrinlighedsstjerner.

cravachePisk

dressur: +4, galop: +9, trav: +9, spring: +9

sangmedusePegasus

udholdenhed: +3, hurtighed: +4, dressur: +4

peigneKam

udholdenhed: +4, hurtighed: +4

curepiedHovjern

dressur: +8

potgraisseTube med hovfedt

udholdenhed: +8, hurtighed: +8

clochesSpringklokker

hurtighed: +6, dressur: +6, spring: +6

eperonsSporer

udholdenhed: +9, hurtighed: +9, dressur: +9, galop: +9, trav: +9, spring: +9

falabellaFalabella

dressur: +9, galop: +7, trav: +8

longeLonge

dressur: +12, galop: +10, trav: +10

brideclassiqueposeidonPoseidons Hovedtøj

udholdenhed: +6, hurtighed: +6, dressur: +6, galop: +6, trav: +6, spring: +6

selleclassiqueposeidonPoseidons Sadel

udholdenhed: +6, hurtighed: +6, dressur: +6, galop: +6, trav: +6, spring: +6

cramponsMordax

dressur: +12

tapisclassiqueposeidonPoseidons Sadelunderlag

udholdenhed: +6, hurtighed: +6, dressur: +6, galop: +6, trav: +6, spring: +6

bonnetposeidonPoseidons Hut

udholdenhed: +6, hurtighed: +6, dressur: +6, galop: +6, trav: +6, spring: +6

bandeposeidonPoseidons Bandager

udholdenhed: +6, hurtighed: +6, dressur: +6, galop: +6, trav: +6, spring: +6


Ikaros er en af de græske helte-heste.

Hver dag tilbyder han dig en lille mængde ambrosia hver gang, du vinder en konkurrence for første gang.

Saml nok ambrosia for at vinde:

rayonhelios1 x Helios' stråle

Ikaros kan ikke sælges.

Du kan forøge hans færdigheder ved at bruge dine værdipas.

Se en liste over alle, som ejer Ikaros

Ridecenter

Ikaros er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hest har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

Ikaros kan ikke avle.
arbreStamtræ