sejebekka

Anciennitet : 539 dage
Generel placering : 260.
Konto : 237.432 equus
Ejerhistorik
Ridehest Tinker Blakket Tobiano
23:30
Energi
22%
Helbred
61%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 15114.12

Udholdenhed
1957.897
3915.79
Hurtighed
728.1025
1456.20
Dressur
1583.5615
3167.12
Galop
1293.9775
2587.95
Trav
705.59
1411.18
Spring
1287.932
2575.86
Race: TinkerAlder: 28 år 4 måneder
Art: RidehestHøjde: 158 cm
Køn: HoppeVægt: 449 kg
Farve: Blakket Tobiano Født den: 29.12.2025
Opdrætter: sejebekka Indtægter: 20.197 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0611917
Cutting 0143
Trail class 031815
Reining 01711
Western pleasure 022820
Genetisk potentiale Samlet: 12707.87
Udholdenhed3272.72  Galop2184.25
Hurtighed1093.40  Trav1091.49
Dressur2643.34  Spring2422.67
BLUP:
100.00
-100 0+100

Oprindelse

Far: Thomas RNM Tinker
Mor: Terase RNM Tinker
Tinker
100.0%

Udmærkelse

Udholdenhed
3272.72
3272.72
3272.72
3272.72
Hurtighed
1093.4
1093.4
Dressur
2643.34
2643.34
2643.34
Galop
2184.25
2184.25
2184.25
Trav
1091.49
1091.49
Spring
2422.67
2422.67
2422.67
Denne hoppe har 1215 fortrinlighedsstjerner.

centre Ridecentrets bonusser

udholdenhed: +17, hurtighed: +17, dressur: +17, galop: +17, trav: +17, spring: +17

peigneKam

udholdenhed: +4, hurtighed: +4

curepiedHovjern

dressur: +8

sellewestern3x3*** westernsadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

bridewestern3x3*** westernhovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

tapis3xnoel1Sadelunderlag 3***

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

bonnet3xnoel13*** hut

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

bande3xnoel13*** bandager

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3


Ridecenter

Frem til:
14. november 2026
Boks:
boks 3*** vandtrug bruser hør
Fordele:
grovfoder havre gulerod tilskudsblanding 3*** klassisk sadel 3*** klassisk hovedtøj 1* klassiske sadelunderlag 1* hut 1* bandager

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationwesternDenne hoppe har speciale i westernridning.

Formering

Information

reproductionBedækninger: 7
arbreStamtræ
chevalAfkom