Lillexlisa

Anciennitet : 1362 dage
Generel placering : 273.
Konto : 1.834.999 equus
Ejerhistorik
Føl Fransk traver Mørkebrun
10:00
Energi
95%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 2145.06

Udholdenhed
180.8815
361.76
Hurtighed
222.9955
445.99
Dressur
203.287
406.57
Galop
58.759
117.52
Trav
284.1145
568.23
Spring
122.4915
244.98
Race: Fransk traverAlder: et par timer
Art: RidehestHøjde: 91 cm
Køn: HoppeVægt: 91 kg
Farve: Mørkebrun Født den: 16.10.2026
Opdrætter: Lillexlisa

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!
Genetisk potentiale Samlet: 10494.41
Udholdenhed1769.88  Galop574.94
Hurtighed2181.94  Trav2779.98
Dressur1989.11  Spring1198.55
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
1769.88
1769.88
1769.88
Hurtighed
2181.95
2181.95
2181.95
Dressur
1989.11
1989.11
1989.11
Galop
574.943
574.943
Trav
2779.98
2779.98
2779.98
Spring
1198.55
1198.55
Denne hoppe har 991 fortrinlighedsstjerner.

Denne hoppe har ingen bonusser.


Ridecenter

ridehest fames
(M) FT 10494.41 er under 6 måneder gammel og er stadig hos sin mor. Derfor behøver du ikke at opstalde hende på et ridecenter.

Træning

pictoalert(M) FT 10494.41 kan begynde at træne i en alder af 2 år.
Hun er kun et par timer lige nu!

Formering

pictoalert(M) FT 10494.41 kan begynde at formere sig i en alder af 2 år 6 måneder.
Hun er kun et par timer lige nu!

Information