beauty123

Anciennitet : 1378 dage
Generel placering : 1357.
Konto : 2.491.730 equus
Ejerhistorik

Rav Piñata

compagnonpinataamber
normal
16:00
Energi
75%
Helbred
100%
Moral
98%

Færdigheder

Samlet: 26013.63

Udholdenhed
2193.3015
4386.60
Hurtighed
3280.446
6560.89
Dressur
2724.304
5448.61
Galop
2451.8815
4903.76
Trav
869.758
1739.52
Spring
1487.124
2974.25
Race: Paint horseAlder: 24 år 8 måneder
Art: RidehestHøjde: 159 cm
Køn: HoppeVægt: 475 kg
Farve: Palomino Tobiano Født den: 14.11.2025
Opdrætter: sejebekka Indtægter: 35.386 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 011124
Travløb 027103
Terrænridning 014159
Ridebanespringning 040125
Dressur 0131111
Genetisk potentiale Samlet: 19778.88
Udholdenhed3343.47  Galop3738.55
Hurtighed5220.28  Trav1081.38
Dressur4130.68  Spring2264.51
BLUP:
100.00
-100 0+100

Oprindelse

Far: Pete RNM paint
Mor: Junior-Krøsus RNM paint
Paint horse
100.0%

Udmærkelse

Udholdenhed
3343.47
3343.47
3343.47
3343.47
Hurtighed
5220.28
5220.28
5220.28
5220.28
5220.28
Dressur
4130.69
4130.69
4130.69
4130.69
Galop
3738.55
3738.55
3738.55
3738.55
Trav
1081.38
1081.38
Spring
2264.51
2264.51
2264.51
Denne hoppe har 1922 fortrinlighedsstjerner.

centre Ridecentrets bonusser

udholdenhed: +17, hurtighed: +17, dressur: +17, galop: +17, trav: +17, spring: +17

cravachePisk

dressur: +4, galop: +9, trav: +9, spring: +9

selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

peigneKam

udholdenhed: +4, hurtighed: +4

curepiedHovjern

dressur: +8

potgraisseTube med hovfedt

udholdenhed: +8, hurtighed: +8

clochesSpringklokker

hurtighed: +6, dressur: +6, spring: +6

eperonsSporer

udholdenhed: +9, hurtighed: +9, dressur: +9, galop: +9, trav: +9, spring: +9

longeLonge

dressur: +12, galop: +10, trav: +10

tapisclassique1x1* klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

heracleshorseshoestrotHerakles' hestesko Travløb

hurtighed: +10, dressur: +6, trav: +14

wintertrailridingdiaryVintervandredagbog

udholdenhed: +11, hurtighed: +11, dressur: +11, galop: +11, trav: +11, spring: +11

compagnonpinataamberRav Piñata

dressur: +5


Ridecenter

Navn:
Frem til:
10. november 2026
Boks:
boks 3*** vandtrug bruser hør
Fordele:
grovfoder havre gulerod tilskudsblanding 3*** klassisk sadel 3*** klassisk hovedtøj 1* klassiske sadelunderlag 1* hut 1* bandager

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hoppe har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

Næste bedækning: 25 år 2 måneder
reproductionBedækninger: 4
arbreStamtræ
chevalAfkom