Pokemon

Anciennitet : 1106 dage
Generel placering : 271.
Konto : 1.722.796 equus
Ejerhistorik

Zefyros Piñata

compagnonpinatazephyrus
Pony Connemara Musegrå
11:45
Energi
97%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 26865.92

Udholdenhed
3560.1785
7120.36
Hurtighed
2298.6515
4597.30
Dressur
2823.1025
5646.20
Galop
1567.5185
3135.04
Trav
616.221
1232.44
Spring
2567.289
5134.58
Race: ConnemaraAlder: 22 år 8 måneder
Art: PonyHøjde: 148 cm
Køn: HoppeVægt: 454 kg
Farve: Musegrå Født den: 12.11.2025
Opdrætter: Lonewolf Indtægter: 15.462 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0894
Travløb 0213
Terrænridning 0142221
Ridebanespringning 081522
Dressur 0847
Genetisk potentiale Samlet: 22684.56
Udholdenhed5996.17  Galop2594.71
Hurtighed3833.52  Trav1237.75
Dressur4737.47  Spring4284.93
BLUP:
100.00
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
5996.17
5996.17
5996.17
5996.17
5996.17
Hurtighed
3833.52
3833.52
3833.52
3833.52
Dressur
4737.47
4737.47
4737.47
4737.47
4737.47
Galop
2594.72
2594.72
2594.72
Trav
1237.75
1237.75
Spring
4284.93
4284.93
4284.93
4284.93
Denne hoppe har 2211 fortrinlighedsstjerner.

cravachePisk

dressur: +4, galop: +9, trav: +9, spring: +9

selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

peigneKam

udholdenhed: +4, hurtighed: +4

curepiedHovjern

dressur: +8

potgraisseTube med hovfedt

udholdenhed: +8, hurtighed: +8

clochesSpringklokker

hurtighed: +6, dressur: +6, spring: +6

eperonsSporer

udholdenhed: +9, hurtighed: +9, dressur: +9, galop: +9, trav: +9, spring: +9

tapis3xnoel1Sadelunderlag 3***

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

bonnet3xnoel13*** hut

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

bande3xnoel13*** bandager

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

packxmasgear1Juleudstyrspakke

udholdenhed: +8, hurtighed: +8, dressur: +8, galop: +8, trav: +8, spring: +8

compagnonpinatazephyrusZefyros Piñata

trav: +3


Ridecenter

Watch Me Rise er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hoppe har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

reproductionBedækninger: 2
arbreStamtræ
chevalAfkom