Stald Ana

Anciennitet : 1779 dage
Generel placering : 88.
Konto : 47.704.621 equus
Ejerhistorik

Hvid tigerkat-sith

compagnoncatsidhe12

Rosetter

06:00
Energi
94%
Helbred
100%
Moral
98%

Færdigheder

Samlet: 29779.59

Udholdenhed
3935.575
7871.15
Hurtighed
2514.1055
5028.21
Dressur
3112.219
6224.44
Galop
1703.384
3406.77
Trav
815.1915
1630.38
Spring
2809.318
5618.64
Race: ConnemaraAlder: 19 år 2 måneder
Art: PegasusponyHøjde: 148 cm
Køn: HoppeVægt: 430 kg
Farve: Flueplettet grå Født den: 09.11.2025
Opdrætter: Stald Ana Indtægter: 93.498 equus
Genetisk potentiale Samlet: 22636.40
Udholdenhed5982.65  Galop2589.59
Hurtighed3825.73  Trav1235.33
Dressur4727.25  Spring4275.85
BLUP:
100.00
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
5982.65
5982.65
5982.65
5982.65
5982.65
Hurtighed
3825.73
3825.73
3825.73
3825.73
Dressur
4727.25
4727.25
4727.25
4727.25
4727.25
Galop
2589.59
2589.59
2589.59
Trav
1235.33
1235.33
Spring
4275.85
4275.85
4275.85
4275.85
Denne hoppe har 2206 fortrinlighedsstjerner.

centre Ridecentrets bonusser

udholdenhed: +17, hurtighed: +17, dressur: +17, galop: +17, trav: +17, spring: +17

cravachePisk

dressur: +4, galop: +9, trav: +9, spring: +9

sangmedusePegasus

udholdenhed: +3, hurtighed: +4, dressur: +4

pommeorGyldent Æble

udholdenhed: +11, hurtighed: +11, dressur: +11, galop: +11, trav: +11, spring: +11

peigneKam

udholdenhed: +4, hurtighed: +4

curepiedHovjern

dressur: +8

potgraisseTube med hovfedt

udholdenhed: +8, hurtighed: +8

longeLonge

dressur: +12, galop: +10, trav: +10

tapisknightRiddersadelunderlag

udholdenhed: +10, hurtighed: +10, dressur: +10, galop: +10, trav: +10, spring: +10

bonnetknightRidderhut

udholdenhed: +10, hurtighed: +10, dressur: +10, galop: +10, trav: +10, spring: +10

bandeknightRidderpolobandager

udholdenhed: +10, hurtighed: +10, dressur: +10, galop: +10, trav: +10, spring: +10

selleknightRiddersadel

udholdenhed: +10, hurtighed: +10, dressur: +10, galop: +10, trav: +10, spring: +10

brideknightRidderhovedtøj

udholdenhed: +10, hurtighed: +10, dressur: +10, galop: +10, trav: +10, spring: +10


Ridecenter

Frem til:
11. november 2026
Boks:
boks 3*** vandtrug bruser hør
Fordele:
grovfoder havre gulerod tilskudsblanding 3*** klassisk sadel 3*** klassisk hovedtøj 1* klassiske sadelunderlag 1* hut 1* bandager

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationwesternDenne hoppe har speciale i westernridning.

Formering

Information

Næste bedækning: 19 år 10 måneder
reproductionBedækninger: 4
arbreStamtræ
chevalAfkom