x.grunge.fairy.εїз

Anciennitet : 622 dage
Generel placering : 71.
Konto : 10.558.150 equus
Ejerhistorik
Ridehest Araber Leverrød
11:00
Energi
76%
Helbred
83%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 18743.96

Udholdenhed
2591.3255
5182.65
Hurtighed
3282.3415
6564.68
Dressur
2321.239
4642.48
Galop
589.1895
1178.38
Trav
190.534
381.07
Spring
397.351
794.70
Race: AraberAlder: 26 år
Art: RidehestHøjde: 158 cm
Køn: HingstVægt: 501 kg
Farve: Leverrød Født den: 11.10.2025
Opdrætter: x.grunge.fairy.εїз Indtægter: 646 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0111
Trail class 0000
Reining 0000
Western pleasure 0000
Genetisk potentiale Samlet: 21987.24
Udholdenhed4590.22  Galop3713.14
Hurtighed5816.82  Trav1198.45
Dressur4153.77  Spring2514.83
BLUP:
60.45
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
4590.23
4590.23
4590.23
4590.23
4590.23
Hurtighed
5816.82
5816.82
5816.82
5816.82
5816.82
Dressur
4153.77
4153.77
4153.77
4153.77
Galop
3713.14
3713.14
3713.14
3713.14
Trav
1198.45
1198.45
Spring
2514.83
2514.83
2514.83
Denne hest har 2142 fortrinlighedsstjerner.

peigneKam

udholdenhed: +4, hurtighed: +4

curepiedHovjern

dressur: +8

potgraisseTube med hovfedt

udholdenhed: +8, hurtighed: +8

sellewestern1x1* westernsadel

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bridewestern1x1* westernhovedtøj

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

tapiswestern1x1* westernsadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1


Ridecenter

M 21987.24 er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationwesternDenne hest har speciale i westernridning.

Formering

Information

reproductionBedækninger: 2
arbreStamtræ
chevalAfkom