Vingegaarden

Anciennitet : 4172 dage
Generel placering : 225.
Konto : 488.218 equus
Ejerhistorik
Føl Andalusier Rød
10:00
Energi
100%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 387.35

Udholdenhed
36.6145
73.23
Hurtighed
40.6935
81.39
Dressur
50.7975
101.59
Galop
22.513
45.03
Trav
10.5905
21.18
Spring
32.468
64.94
Race: AndalusierAlder: 2 måneder
Art: RidehestHøjde: 113 cm
Køn: HoppeVægt: 125 kg
Farve: Rød Født den: 26.09.2025
Opdrætter: Zalina92

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!
Genetisk potentiale Samlet: 8854.17
Udholdenhed1673.87  Galop1029.22
Hurtighed1860.35  Trav484.14
Dressur2322.28  Spring1484.30
BLUP:
-99.83
-100 0+100

Oprindelse

Far: 20 Quaritch Ami
Mor: Gia Isma's Andaluaians
Andalusier
96.9%
Paint horse
3.1%

Udmærkelse

Udholdenhed
1673.87
1673.87
1673.87
Hurtighed
1860.35
1860.35
1860.35
Dressur
2322.28
2322.28
2322.28
Galop
1029.22
1029.22
Trav
484.148
484.148
Spring
1484.3
1484.3
Denne hoppe har 829 fortrinlighedsstjerner.

Denne hoppe har ingen bonusser.


Ridecenter

Ridehest Gråskimmel
Pipsqueak er under 6 måneder gammel og er stadig hos sin mor. Derfor behøver du ikke at opstalde hende på et ridecenter.

Træning

pictoalertPipsqueak kan begynde at træne i en alder af 2 år.
Hun er kun 2 måneder lige nu!

Formering

pictoalertPipsqueak kan begynde at formere sig i en alder af 2 år 6 måneder.
Hun er kun 2 måneder lige nu!

Information