ChokoFersken

Anciennitet : 239 dage
Generel placering : 962.
Konto : 262.743 equus
Ejerhistorik
Pony Connemara Gråskimmel
08:00
Energi
94%
Helbred
96%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 29483.09

Udholdenhed
3902.0755
7804.15
Hurtighed
2490.409
4980.82
Dressur
3078.857
6157.71
Galop
1687.3535
3374.71
Trav
799.4485
1598.90
Spring
2783.3995
5566.80
Race: ConnemaraAlder: 8 år 6 måneder
Art: PonyHøjde: 148 cm
Køn: HingstVægt: 443 kg
Farve: Gråskimmel Født den: 04.09.2025
Opdrætter: sashaa78 Indtægter: 12.231 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0021
Travløb 0002
Terrænridning 0963
Ridebanespringning 0464
Dressur 0004
droite
Genetisk potentiale Samlet: 22428.76
Udholdenhed5928.33  Galop2565.15
Hurtighed3789.60  Trav1223.77
Dressur4685.58  Spring4236.33
BLUP:
66.12
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
5928.33
5928.33
5928.33
5928.33
5928.33
Hurtighed
3789.6
3789.6
3789.6
3789.6
Dressur
4685.58
4685.58
4685.58
4685.58
4685.58
Galop
2565.15
2565.15
2565.15
Trav
1223.77
1223.77
Spring
4236.33
4236.33
4236.33
4236.33
Denne hest har 2185 fortrinlighedsstjerner.

centre Ridecentrets bonusser

udholdenhed: +17, hurtighed: +17, dressur: +17, galop: +17, trav: +17, spring: +17

selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

peigneKam

udholdenhed: +4, hurtighed: +4

curepiedHovjern

dressur: +8

potgraisseTube med hovfedt

udholdenhed: +8, hurtighed: +8

longeLonge

dressur: +12, galop: +10, trav: +10

tapisknightRiddersadelunderlag

udholdenhed: +10, hurtighed: +10, dressur: +10, galop: +10, trav: +10, spring: +10


Ridecenter

Navn:
Frem til:
12. december 2026
Boks:
boks 3*** vandtrug bruser hør
Fordele:
grovfoder havre gulerod tilskudsblanding 3*** klassisk sadel 3*** klassisk hovedtøj 1* klassiske sadelunderlag 1* hut 1* bandager

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hest har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

reproductionBedækninger: 0
arbreStamtræ
chevalAfkom