stinapigen1

Anciennitet : 583 dage
Generel placering : 409.
Konto : 286.342 equus
Ejerhistorik
Ridehest Holstener Brun
11:00
Energi
74%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 25.18

Udholdenhed
0
0.00
Hurtighed
0
0.00
Dressur
6.2955
12.59
Galop
0
0.00
Trav
0
0.00
Spring
6.2955
12.59
Race: HolstenerAlder: 10 år 8 måneder
Art: RidehestHøjde: 162 cm
Køn: HingstVægt: 476 kg
Farve: Brun Født den: 02.09.2025
Opdrætter: stinapigen1

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0000
Travløb 0000
Terrænridning 0000
Ridebanespringning 0000
Dressur 0000
Genetisk potentiale Samlet: 7173.06
Udholdenhed1145.00  Galop950.51
Hurtighed1340.42  Trav391.51
Dressur1617.74  Spring1727.88
BLUP:
-20.00
-100 0+100

Oprindelse

Far: Dallas Stutteri Merino
Mor: Ikke avl
Holstener
50.0%
Paint horse
25.0%
Welsh
25.0%

Udmærkelse

Udholdenhed
1145
1145
Hurtighed
1340.42
1340.42
Dressur
1617.74
1617.74
1617.74
Galop
950.512
950.512
Trav
391.512
391.512
Spring
1727.88
1727.88
1727.88
Denne hest har 661 fortrinlighedsstjerner.

centre Ridecentrets bonusser

udholdenhed: +8, hurtighed: +8, dressur: +8, galop: +8, trav: +8, spring: +8

peigneKam

udholdenhed: +4, hurtighed: +4

curepiedHovjern

dressur: +8

potgraisseTube med hovfedt

udholdenhed: +8, hurtighed: +8


Ridecenter

Navn:
Frem til:
18. december 2026
Boks:
boks 1* halm
Fordele:
grovfoder havre gulerod

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Formering

Information

reproductionBedækninger: 0
arbreStamtræ
chevalAfkom