Cilles

Anciennitet : 1041 dage
Generel placering : 305.
Konto : 1.581.176 equus
Ejerhistorik
Pony Belgisk sportspony Blakket
15:45
Energi
29%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 4546.52

Udholdenhed
378.8985
757.80
Hurtighed
234.8495
469.70
Dressur
342.277
684.55
Galop
480.328
960.66
Trav
232.9595
465.92
Spring
603.9475
1207.89
Race: Belgisk sportsponyAlder: 8 år 4 måneder
Art: PonyHøjde: 148 cm
Køn: HoppeVægt: 412 kg
Farve: Blakket Født den: 19.08.2025
Opdrætter: norafinke Indtægter: 63 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0000
Travløb 0000
Terrænridning 0000
Ridebanespringning 0000
Dressur 0100
Genetisk potentiale Samlet: 6788.28
Udholdenhed1222.21  Galop1275.89
Hurtighed879.70  Trav745.15
Dressur1079.51  Spring1585.80
BLUP:
15.60
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
1222.21
1222.21
Hurtighed
879.708
879.708
Dressur
1079.51
1079.51
Galop
1275.89
1275.89
Trav
745.159
745.159
Spring
1585.8
1585.8
Denne hoppe har 621 fortrinlighedsstjerner.

centre Ridecentrets bonusser

udholdenhed: +23, hurtighed: +23, dressur: +23, galop: +23, trav: +23, spring: +23

selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

peigneKam

udholdenhed: +4, hurtighed: +4

curepiedHovjern

dressur: +8

tapisclassique1x1* klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bonnet1x1* hut

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bande1x1* bandager

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1


Ridecenter

Navn:
Frem til:
23. november 2026
Boks:
boks 1* hør
Fordele:
grovfoder havre gulerod tilskudsblanding 1* klassiske sadelunderlag 1* hut 1* bandager

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hoppe har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

reproductionBedækninger: 3
arbreStamtræ
chevalAfkom