søndergaard

Anciennitet : 22 dage
Generel placering : 315.
Konto : 902.113 equus
Ejerhistorik
22:00
Energi
25%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 5493.56

Udholdenhed
388.94
777.88
Hurtighed
708.3825
1416.77
Dressur
763.419
1526.84
Galop
580.1315
1160.26
Trav
150.422
300.84
Spring
155.4855
310.97
Race: WelshAlder: 5 år 4 måneder
Art: PonyHøjde: 133 cm
Køn: HingstVægt: 384 kg
Farve: Blakket Født den: 11.08.2025
Opdrætter: nicolaigums Indtægter: 100 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0100
Travløb 0000
Terrænridning 0000
Ridebanespringning 0010
Dressur 0100
Genetisk potentiale Samlet: 10845.27
Udholdenhed1760.55  Galop1774.72
Hurtighed2055.11  Trav1291.03
Dressur2300.55  Spring1663.31
BLUP:
22.73
-100 0+100

Oprindelse

Far: Vinderpicto3 Blue-´Horses
Mor: Capitana Blue-´Horses
Welsh
37.5%
Nokota
27.9%
Mustang
15.2%
Paint horse
12.4%
Marwari
7.0%

Udmærkelse

Udholdenhed
1760.55
1760.55
1760.55
Hurtighed
2055.11
2055.11
2055.11
Dressur
2300.55
2300.55
2300.55
Galop
1774.72
1774.72
1774.72
Trav
1291.03
1291.03
Spring
1663.31
1663.31
1663.31
Denne hest har 1029 fortrinlighedsstjerner.

centre Ridecentrets bonusser

udholdenhed: +11, hurtighed: +11, dressur: +11, galop: +11, trav: +11, spring: +11

cravachePisk

dressur: +4, galop: +9, trav: +9, spring: +9

pommeorGyldent Æble

udholdenhed: +11, hurtighed: +11, dressur: +11, galop: +11, trav: +11, spring: +11

selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

eperonsSporer

udholdenhed: +9, hurtighed: +9, dressur: +9, galop: +9, trav: +9, spring: +9

tapisclassique3xpinataSadelunderlag 3***

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

bande3xnoel23*** bandager

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3


Ridecenter

Navn:
Frem til:
13. november 2026
Boks:
boks 3*** vandtrug bruser hør
Fordele:
grovfoder havre gulerod tilskudsblanding 3*** westernhovedtøj 1* westernsadelunderlag

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hest har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

reproductionBedækninger: 1
arbreStamtræ
chevalAfkom