søndergaard

Anciennitet : 22 dage
Generel placering : 315.
Konto : 902.113 equus
Ejerhistorik
Ridehest Araber Gråskimmel
08:00
Energi
94%
Helbred
100%
Moral
96%

Færdigheder

Samlet: 4980.85

Udholdenhed
750.1665
1500.33
Hurtighed
928.3345
1856.67
Dressur
718.0885
1436.18
Galop
52.129
104.26
Trav
5
10.00
Spring
36.7045
73.41
Race: AraberAlder: 5 år
Art: RidehestHøjde: 157 cm
Køn: HingstVægt: 452 kg
Farve: Gråskimmel Født den: 23.08.2025
Opdrætter: emiliaberg18

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0000
Travløb 0000
Terrænridning 0000
Ridebanespringning 0000
Dressur 0000
Genetisk potentiale Samlet: 11931.71
Udholdenhed2483.89  Galop2015.03
Hurtighed3160.75  Trav656.40
Dressur2260.09  Spring1355.55
BLUP:
-24.44
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
2483.89
2483.89
2483.89
Hurtighed
3160.75
3160.75
3160.75
3160.75
Dressur
2260.09
2260.09
2260.09
Galop
2015.03
2015.03
2015.03
Trav
656.402
656.402
Spring
1355.55
1355.55
Denne hest har 1137 fortrinlighedsstjerner.

centre Ridecentrets bonusser

udholdenhed: +10, hurtighed: +10, dressur: +10, galop: +10, trav: +10, spring: +10

selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

tapisclassique1x1* klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bonnet1x1* hut

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bande1x1* bandager

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1


Ridecenter

Navn:
Frem til:
13. november 2026
Boks:
boks 2** halm
Fordele:
grovfoder havre gulerod tilskudsblanding 3*** klassisk sadel 3*** klassisk hovedtøj 1* klassiske sadelunderlag 1* hut 1* bandager

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hest har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

reproductionBedækninger: 0
arbreStamtræ
chevalAfkom