Topline

Anciennitet : 1316 dage
Generel placering : 29.
Konto : 37.530.663 equus
Ejerhistorik
11:30
Energi
81%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 16160.00

Udholdenhed
1355
2710.00
Hurtighed
1330
2660.00
Dressur
1370
2740.00
Galop
1345
2690.00
Trav
1310
2620.00
Spring
1370
2740.00
Race: GuddommeligAlder: 284 år 10 måneder
Art: RidehestHøjde: 159 cm
Køn: HoppeVægt: 442 kg
Farve: Guddommelig Født den: 24.06.2025
Opdrætter: Topline Indtægter: 88.061 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0255
Travløb 0111
Terrænridning 0110
Ridebanespringning 0112
Dressur 032121108
Genetisk potentiale Samlet: 16160.00
Udholdenhed2710.00  Galop2690.00
Hurtighed2660.00  Trav2620.00
Dressur2740.00  Spring2740.00
BLUP:
100.00
-100 0+100

Oprindelse

Far: Ouranos
Mor: Gaia

Udmærkelse

Udholdenhed
2710
2710
2710
Hurtighed
2660
2660
2660
Dressur
2740
2740
2740
Galop
2690
2690
2690
Trav
2620
2620
2620
Spring
2740
2740
2740
Denne hoppe har 1562 fortrinlighedsstjerner.

selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

peigneKam

udholdenhed: +4, hurtighed: +4

curepiedHovjern

dressur: +8

potgraisseTube med hovfedt

udholdenhed: +8, hurtighed: +8

tapisclassique1x1* klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bonnet1x1* hut

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bande1x1* bandager

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1


Snehvide er en af eventyrhestene.

Find 4-historiedelene ved at læse en historie hver dag.
Når historien er fuldendt, får du en præmie blandt:

Snehvide kan ikke sælges.

Du kan forøge hendes færdigheder ved at bruge dine værdipas.

Se en liste over alle, som ejer Snehvide

Ridecenter

Snehvide er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hoppe har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

Snehvide kan ikke avle.
arbreStamtræ