Kifreseflo

Anciennitet : 367 dage
Generel placering : 410.
Konto : 1.819.215 equus
Ejerhistorik
Ridehest Paint horse Blakket Tobiano
21:00
Energi
21%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 10266.45

Udholdenhed
417.861
835.72
Hurtighed
2261.1105
4522.22
Dressur
1327.942
2655.88
Galop
700.781
1401.56
Trav
138.9805
277.96
Spring
286.5525
573.11
Race: Paint horseAlder: 3 år 4 måneder
Art: RidehestHøjde: 158 cm
Køn: HingstVægt: 439 kg
Farve: Blakket Tobiano Født den: 18.06.2025
Opdrætter: Kifreseflo

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0000
Travløb 0000
Terrænridning 0000
Ridebanespringning 0000
Dressur 0000
Genetisk potentiale Samlet: 20312.21
Udholdenhed3426.80  Galop3839.24
Hurtighed5365.56  Trav1112.06
Dressur4244.91  Spring2323.64
BLUP:
-56.23
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
3426.8
3426.8
3426.8
3426.8
Hurtighed
5365.56
5365.56
5365.56
5365.56
5365.56
Dressur
4244.91
4244.91
4244.91
4244.91
Galop
3839.24
3839.24
3839.24
3839.24
Trav
1112.06
1112.06
Spring
2323.64
2323.64
2323.64
Denne hest har 1974 fortrinlighedsstjerner.

Denne hest har ingen bonusser.


Ridecenter

Thorfinn er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Formering

Information

reproductionBedækninger: 0
arbreStamtræ
chevalAfkom