Signe2407

Anciennitet : 257 dage
Generel placering : 551.
Konto : 2.013.075 equus
Ejerhistorik
Ridehest Marwari Rød med lys man og hale
15:30
Energi
20%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 215.27

Udholdenhed
4.15
8.30
Hurtighed
4.15
8.30
Dressur
28.627
57.25
Galop
42.5175
85.03
Trav
4.15
8.30
Spring
24.0405
48.08
Race: MarwariAlder: 1 år 8 måneder
Art: RidehestHøjde: 154 cm
Køn: HingstVægt: 321 kg
Farve: Rød med lys man og hale Født den: 10.04.2025
Opdrætter: Signe2407

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!
Genetisk potentiale Samlet: 10427.53
Udholdenhed2086.73  Galop2611.83
Hurtighed1771.86  Trav936.82
Dressur1666.24  Spring1354.04
BLUP:
-94.29
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
2086.74
2086.74
2086.74
Hurtighed
1771.86
1771.86
1771.86
Dressur
1666.24
1666.24
1666.24
Galop
2611.83
2611.83
2611.83
Trav
936.825
936.825
Spring
1354.04
1354.04
Denne hest har 986 fortrinlighedsstjerner.

centre Ridecentrets bonusser

udholdenhed: +12, hurtighed: +12, dressur: +12, galop: +12, trav: +12, spring: +12


Ridecenter

Frem til:
28. november 2026
Boks:
boks 1* hør
Fordele:
grovfoder havre gulerod tilskudsblanding 3*** klassisk sadel 3*** klassisk hovedtøj 1* klassiske sadelunderlag 1* hut 1* bandager

Træning

pictoalertHi 10427,53 kan begynde at træne i en alder af 2 år.
Han er kun 1 år 8 måneder lige nu!

Formering

pictoalertHi 10427,53 kan begynde at tilbyde bedækninger i en alder af 2 år 6 måneder.
Han er kun 1 år 8 måneder lige nu!

Information