LucyTheBrave02

Anciennitet : 465 dage
Generel placering : 321.
Konto : 1.680.335 equus
Ejerhistorik
Pony Fjordhest Brunblak
20:30
Energi
53%
Helbred
87%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 9006.85

Udholdenhed
761.2815
1522.56
Hurtighed
1189.1195
2378.24
Dressur
848.9795
1697.96
Galop
941.1165
1882.23
Trav
515.4695
1030.94
Spring
247.458
494.92
Race: FjordhestAlder: 26 år 6 måneder
Art: PonyHøjde: 145 cm
Køn: HingstVægt: 426 kg
Farve: Brunblak Født den: 30.03.2025
Opdrætter: LucyTheBrave02 Indtægter: 10.205 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 021414
Travløb 0035
Terrænridning 021913
Ridebanespringning 066156
Dressur 0113440
Genetisk potentiale Samlet: 7465.81
Udholdenhed1264.75  Galop1562.68
Hurtighed1956.52  Trav857.71
Dressur1410.24  Spring413.90
BLUP:
100.00
-100 0+100

Oprindelse

Far: Hest forsvundet
Mor: Hest forsvundet
Fjordhest
100.0%

Udmærkelse

Udholdenhed
1264.75
1264.75
Hurtighed
1956.52
1956.52
1956.52
Dressur
1410.24
1410.24
Galop
1562.68
1562.68
Trav
857.71
857.71
Spring
413.906
413.906
Denne hest har 690 fortrinlighedsstjerner.

centre Ridecentrets bonusser

udholdenhed: +12, hurtighed: +12, dressur: +12, galop: +12, trav: +12, spring: +12

selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

peigneKam

udholdenhed: +4, hurtighed: +4

curepiedHovjern

dressur: +8

tapisclassique1x1* klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bonnet1x1* hut

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bande1x1* bandager

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1


Ridecenter

Frem til:
23. oktober 2026
Boks:
boks 3*** vandtrug bruser hør
Fordele:
grovfoder havre gulerod tilskudsblanding 3*** klassisk sadel 3*** klassisk hovedtøj 1* klassiske sadelunderlag 1* hut 1* bandager

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hest har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

reproductionBedækninger: 7
arbreStamtræ
chevalAfkom