Antheia

Anciennitet : 5116 dage
Generel placering : 4.
Konto : 16.527.106 equus
Ejerhistorik
Føl Fjordhest Brunblak
08:00
Energi
80%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 71.83

Udholdenhed
6.0365
12.07
Hurtighed
9.365
18.73
Dressur
6.8
13.60
Galop
7.5945
15.19
Trav
4.133
8.27
Spring
1.9865
3.97
Race: FjordhestAlder: et par timer
Art: PonyHøjde: 76 cm
Køn: HingstVægt: 76 kg
Farve: Brunblak Født den: 02.03.2026
Opdrætter: Antheia

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!
Genetisk potentiale Samlet: 7028.54
Udholdenhed1181.32  Galop1486.24
Hurtighed1832.72  Trav808.78
Dressur1330.76  Spring388.71
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
1181.32
1181.32
Hurtighed
1832.72
1832.72
1832.72
Dressur
1330.76
1330.76
Galop
1486.24
1486.24
Trav
808.787
808.787
Spring
388.711
388.711
Denne hest har 646 fortrinlighedsstjerner.

bucephaleBukefalos

dressur: +3


Ridecenter

Enhjørningepony Brunblak
Junior-Krøsus er under 6 måneder gammel og er stadig hos sin mor, så du behøver ikke at opstalde den på et ridecenter.

Træning

pictoalertJunior-Krøsus kan begynde at træne i en alder af 2 år.
Han er kun et par timer lige nu!

Formering

pictoalertJunior-Krøsus kan begynde at tilbyde bedækninger i en alder af 2 år 6 måneder.
Han er kun et par timer lige nu!

Information