HingsteStationen

Anciennitet : 2233 dage
Generel placering : 206.
Konto : 18.582.443 equus
Ejerhistorik
normal
08:00
Energi
100%
Helbred
100%
Moral
94%

Færdigheder

Samlet: 3215.23

Udholdenhed
251.606
503.21
Hurtighed
282.4595
564.92
Dressur
372.184
744.37
Galop
186.486
372.97
Trav
89.884
179.77
Spring
424.997
849.99
Race: HolstenerAlder: 1 år 8 måneder
Art: RidehestHøjde: 168 cm
Køn: HingstVægt: 345 kg
Farve: Brun Født den: 17.02.2025
Opdrætter: TheLola

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

apollos lyrevintageæble
Genetisk potentiale Samlet: 14717.78
Udholdenhed2329.66  Galop1679.67
Hurtighed2621.13  Trav801.89
Dressur3398.32  Spring3887.11
BLUP:
-93.92
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
2329.66
2329.66
2329.66
Hurtighed
2621.13
2621.13
2621.13
Dressur
3398.32
3398.32
3398.32
3398.32
Galop
1679.67
1679.67
1679.67
Trav
801.891
801.891
Spring
3887.11
3887.11
3887.11
3887.11
Denne hest har 1414 fortrinlighedsstjerner.

pommevintageVintageæble

udholdenhed: +11, hurtighed: +11, dressur: +11, galop: +11, trav: +11, spring: +11


Ridecenter

Dagen er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

pictoalertDagen kan begynde at træne i en alder af 2 år.
Han er kun 1 år 8 måneder lige nu!

Formering

pictoalertDagen kan begynde at tilbyde bedækninger i en alder af 2 år 6 måneder.
Han er kun 1 år 8 måneder lige nu!

Information