Zandramus

Anciennitet : 2305 dage
Generel placering : 258.
Konto : 8.845.721 equus
Ejerhistorik

Kingyo

compagnonkingyo
ocean
12:00
Energi
54%
Helbred
100%
Moral
93%

Færdigheder

Samlet: 40908.00

Udholdenhed
4297.059
8594.12
Hurtighed
2234.4705
4468.94
Dressur
3953.294
7906.59
Galop
2750.1175
5500.23
Trav
1718.8235
3437.65
Spring
5500.2355
11000.47
Race: GuddommeligAlder: 14 år 2 måneder
Art: RidehestHøjde: 154 cm
Køn: HingstVægt: 418 kg
Farve: Guddommelig Født den: 28.12.2024
Opdrætter: Zandramus Indtægter: 54.164 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0693937
Travløb 01147
Terrænridning 0621
Ridebanespringning 0210
Dressur 0001
Genetisk potentiale Samlet: 2122.00
Udholdenhed443.07  Galop359.04
Hurtighed559.58  Trav116.50
Dressur401.27  Spring242.54
BLUP:
100.00
-100 0+100

Oprindelse

Far: soleildivin Snow 거룩한
Mor: soleildivin Tåge 거룩한

Udmærkelse

Udholdenhed
443.07
443.07
Hurtighed
559.58
559.58
Dressur
401.27
401.27
Galop
359.04
359.04
Trav
116.5
Spring
242.54
242.54
Denne hest har 155 fortrinlighedsstjerner.

centre Ridecentrets bonusser

udholdenhed: +9, hurtighed: +9, dressur: +9, galop: +9, trav: +9, spring: +9

selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

peigneKam

udholdenhed: +4, hurtighed: +4

curepiedHovjern

dressur: +8

tapisclassique1x1* klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bonnet1x1* hut

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bande1x1* bandager

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

compagnonkingyoKingyo

trav: +6


Hav er en af vandhestene.

Hav er søn af Snow og Tåge.

Han har arvet sin fars kræfter og sin mors omskiftelighed.

Hans færdigheder er fremragende.

Hver dag bliver der byttet rundt på færdighederne, så han er potentielt god inden for alle områder.

Hav kan ikke sælges.

Se en liste over alle, som ejer Hav

Ridecenter

Frem til:
25. februar 2027
Boks:
boks 1* vandtrug halm
Fordele:
grovfoder havre gulerod 1* klassiske sadelunderlag

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hest har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

reproductionBedækninger: 5
arbreStamtræ
chevalAfkom