Deabella

Anciennitet : 3482 dage
Generel placering : 160.
Konto : 12.179.649 equus
Ejerhistorik
Føl Lipizzaner Kirsebærbrun
09:00
Energi
99%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 1497.28

Udholdenhed
120.0505
240.10
Hurtighed
169.5935
339.19
Dressur
195.935
391.87
Galop
134.422
268.84
Trav
87.5265
175.05
Spring
41.114
82.23
Race: LipizzanerAlder: 2 måneder
Art: RidehestHøjde: 101 cm
Køn: HoppeVægt: 111 kg
Farve: Kirsebærbrun Født den: 15.10.2024
Opdrætter: Dakke

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!
Genetisk potentiale Samlet: 7254.29
Udholdenhed1163.28  Galop1302.54
Hurtighed1643.35  Trav848.12
Dressur1898.60  Spring398.39
BLUP:
-99.83
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
1163.28
1163.28
Hurtighed
1643.35
1643.35
1643.35
Dressur
1898.6
1898.6
1898.6
Galop
1302.54
1302.54
Trav
848.125
848.125
Spring
398.394
398.394
Denne hoppe har 668 fortrinlighedsstjerner.

Denne hoppe har ingen bonusser.


Ridecenter

Rideenhjørning Lysegrå
Fejl er under 6 måneder gammel og er stadig hos sin mor. Derfor behøver du ikke at opstalde hende på et ridecenter.

Træning

pictoalertFejl kan begynde at træne i en alder af 2 år.
Hun er kun 2 måneder lige nu!

Formering

pictoalertFejl kan begynde at formere sig i en alder af 2 år 6 måneder.
Hun er kun 2 måneder lige nu!

Information