Brøndby

Anciennitet : 426 dage
Generel placering : 757.
Konto : 212.085 equus
Ejerhistorik
Føl Nokota Skimmel
08:00
Energi
94%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 5274.60

Udholdenhed
349.9165
699.83
Hurtighed
297.1725
594.35
Dressur
695.1015
1390.20
Galop
159.881
319.76
Trav
590.3895
1180.78
Spring
544.8385
1089.68
Race: NokotaAlder: 1 år
Art: RidehestHøjde: 132 cm
Køn: HingstVægt: 214 kg
Farve: Skimmel Født den: 06.08.2024
Opdrætter: sashaa78

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!
Genetisk potentiale Samlet: 16977.68
Udholdenhed2250.02  Galop1021.22
Hurtighed1908.97  Trav3804.97
Dressur4482.07  Spring3510.43
BLUP:
-97.47
-100 0+100

Oprindelse

Far: 5263.80 Nokota Sashaa78
Mor: 5234 Nokota Sashaa78
Nokota
100.0%

Udmærkelse

Udholdenhed
2250.02
2250.02
2250.02
Hurtighed
1908.97
1908.97
1908.97
Dressur
4482.07
4482.07
4482.07
4482.07
Galop
1021.22
1021.22
Trav
3804.97
3804.97
3804.97
3804.97
Spring
3510.43
3510.43
3510.43
3510.43
Denne hest har 1642 fortrinlighedsstjerner.

Denne hest har ingen bonusser.


Ridecenter

5251.20 hingst er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

pictoalert5251.20 hingst kan begynde at træne i en alder af 2 år.
Han er kun 1 år lige nu!

Formering

pictoalert5251.20 hingst kan begynde at tilbyde bedækninger i en alder af 2 år 6 måneder.
Han er kun 1 år lige nu!

Information